2021 Aralık Anneleri

Kızlar size karın catlaklari için bir öneri vericem halen kirmiziysa tabi, bu contractubex jel var ya dikiş için doktorun verdiği onu ev tipi dermoraller ignem vardı 2 numara onunla uyguladım ,düzenli kullanmadigim halde şuan yüzde 95 yok olmuş

Aaa nasil tam anlamadm:)o jelden var bndede

Harika bisi benmde catlaklarm var karin cevrsi yanlardaa

Dermoraller igne ile nasil uygulaniyor yani bende cok cok az var ama yapayim

Bebeleri gece iyi uyuyan analar size bi sorum var, kaç saat kesintisiz uyuyorlar yada uyuyabilirler, bizim bı ilk oldu da bu gece ama vicdan azabından ölüyorum hastayım da boğazım falan fena kızım anasına kiyamadi galiba

Bizimkinin rekoru 7buçuk saat
Ama genelde ilk uykusu 4 5 saat sonra 3 saat sonra uyutursan 1-1buçuk saat olarak devam ediyor
O vicdan azabı bende de oluyordu ama önemli değil artık uyandırmaya gerek yok sabaha kadar bile kalabilirlermiş

Bizimde aynı gün ayinca 1 1,5 saate düşüyor öyle böyle derken 10 a kadar yatıyoruz

canım benim.bebegimin pisigi alerjisi varmis ondan dediler ama çocuğun poposu delik deşik oldu.kullanmafigim krem kalmadı.2 tane ağız bezi ayırıp. birini sabunlu islak bez .birini islak bez birini kurulama bezi yaptım.
2 aylık olana kadar o şekilde kullandım krem de sudocrem iyi geldi bize.
Bu süreçte pqmugi falan da biraktik . sonra bir gün şehirler arası yoldaydik. daha 1 aylık falandı araba da pamuk kullanmak zorunda kaldık e bebek in akşam geldik pişik
Ben süt.diyeti de yapiyordum bisi yememiştim o gün.
sonra 3 aylıktan sonra sleepy yenidogan islaj mendili ile siliyorum kaka yapınca.
ama peşine yine ağız bezi ile kurutuyorum. islak kalınca da yapıyor pisik

Çok geçmiş olsun
Bizimki kızarıyor
Bizde corona sonrası penisilin iğneler antibiyotik şurup sonrası pişik oldu zar zor geçti yıkadım o dönemde açık bırakıyordum hava alması için
Sanırım bu sefer de rota aşısı sonrası İshal pişik yaptı
Ama başka marka pamuğu da denicem
Teşekkür ediyorum

pamuk yerine doğal islak mendil deneyin boşa eziyet bence .
inan ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…