2021 Aralık Anneleri

Bebişi emzik tutan anneler gündüz ve gece uyurken emiyor mu uyuduktan sonra ağzından çıkarıyormusunuz?

20220315_140630.jpg

Dün kim dönence diyodu? :KK70:

Bebislerin aylari farkli ama🙄 benimki suan 140-150 ml iciyor bir ogunde. 4 saatte bir gunduz, gece de 5-6 saati buluyor acikmasi.
Gece sutunu gunduz verirsen uyur sarhos gibi olur baska bisey olmaz. 😂 uyku hormonu var cnku gece uretilen sutte. Ben sagip sagdigim gbi veriyorum ama, buzluktan vermiyorum. Ihtiyac olursa diye artan sutleri stokluyoruz ama bence taze icmesi daha guzel o gunluk ihtiyacina gore vitaminler oluyor icinde🥰

5-7 saat arasi🥶
Doktorumuz artik uyandirma yetiskin uykusunu ogreniyor dedi, uyandirmiyoruz, o istemeden beslemiyoruz, gece bez degisimi yapmiyoruz. Kesintisiz uyuyor
Teşekkür ederim ☺️ Dün 90 ml içti de sonra da uyudu 3,5 saat. Az gelmemiştir o zaman dimi? Daha vardı süt kendi bıraktı biberonla oynamaya başladı

Bebişi emzik tutan anneler gündüz ve gece uyurken emiyor mu uyuduktan sonra ağzından çıkarıyormusunuz?
Uyurken emmesini istemiyorum aslında ama bazen alınca geri uyanıyor.. zaten gece uykusu yok, şafak sokmeden uyumuyoruz.. o yüzden almıyorum şimdilik.. bazen kendi rızası ile atıyor ağzından 😂

Okumuşsun sen ben sana inanıyorum 😂😂

Bu arada ben de regl oldum
Ama resmen geçen aylar için filan da oluyorum
Sürekli ped değiştiriyorum
İlk regl böyle bi şey mi yoksa acaba regl mi olmuyorum 😂
Bende geçen ay oldum resmen kurban kesmiş gbi kan geldi her tarafa geçtii yatak döşek koltuk bebek bezi taktım en son 10 gün sürdü

Ya sen ev ekonomisj master degree bir insansjn ama yeter artik bu nedir yaw 😂😂😂
Teşekkür ederim ☺️ Dün 90 ml içti de sonra da uyudu 3,5 saat. Az gelmemiştir o zaman dimi? Daha vardı süt kendi bıraktı biberonla oynamaya başladı
Doydugu zaman bzimki de oynamaya basliyor ben bi gaz cikarma ve bez degisimi yapiyorum sonra tekrar teklif ediyorum icerce iciyo icmezse anliyorum ki doymustur🥶 bide gercekten doyduysa guzel uyuyor bebisler🥰

Biz de de rahatlma yok neleri kestin tam birde nekdr oldu cnm degsklk varmi
Bütün hayvansal gıdalar(kuzu eti hariç) kuru yemişler, turuncu meyveler, kırmızı meyveler, baklagiller, tahin, bal, patlıcan,ıspanak, süt ürünleri zaten hayvansal, paketli gıdalar, dışardan bütün yemekler, tropikal meyveler yasak aklıma gelen bunlar. Biraz sakinlemişti 2 gün sonra yine aynı oldu canım domates de yaramıyor sanırım 🤷🏻‍♀️

Ya sen ev ekonomisj master degree bir insansjn ama yeter artik bu nedir yaw 😂😂😂

Doydugu zaman bzimki de oynamaya basliyor ben bi gaz cikarma ve bez degisimi yapiyorum sonra tekrar teklif ediyorum icerce iciyo icmezse anliyorum ki doymustur🥶 bide gercekten doyduysa guzel uyuyor bebisler🥰

Mutlu diil zaten bak 🤣

Bütün hayvansal gıdalar(kuzu eti hariç) kuru yemişler, turuncu meyveler, kırmızı meyveler, baklagiller, tahin, bal, patlıcan,ıspanak, süt ürünleri zaten hayvansal, paketli gıdalar, dışardan bütün yemekler, tropikal meyveler yasak aklıma gelen bunlar. Biraz sakinlemişti 2 gün sonra yine aynı oldu canım domates de yaramıyor sanırım 🤷🏻‍♀️
Ama cok fazla ya neden hepsini ayni anda verdi dr sana da zarari olmazmi:KK43:

Ama cok fazla ya neden hepsini ayni anda verdi dr sana da zarari olmazmi:KK43:
Öyle olması gerekmiş çoklu besin alerjisinde bulmak için. Mantar, kestane, bitkisel sütler de yasak unutmuşum. Ben umrumda değilim çocuk bi düzelse, emmekten idrarı koyu yapmış sussuz kalmış. Arabaya indik susturamayınca.

X