2021 Aralık Anneleri

Hormonlarımız artık dengelendi canım onların da suçu yok şimdi senin bedeninin dinlenmeye ihtiyacı var keyfine odaklan. Bebeğine odaklan.

Merhaba arkadaşlar aranızda covid aşısı olanlar hangisini oldunuz? Yan etki ya da herhangi bir sıkıntınız oldu mu aşı sonrası gebelikle ilgili?
Ben Sinovac oldum canım. 2 dozuda tamamladım 6 ay sonra 3. aşı için hak tanırlarsa bir tanede biontech olmayı planlıyorum.

Hanımlaaar sizler şuan kaç kilo aldınız ve bebişler kaç gr oldular acaba söyler misiniz
10 kg aldım Perşembe ayrıntılım var orada öğreneceğim inşallah ne kadar büyüdü kızım en son 1 ay önce falan gitmiştim 280 gr.dı yanlış hatırlamıyorsam

Evet bunda hakliydim normaldr haklimiyim bilmiyorum hep kotu seyler dusunuyorum herkesten nefret ediyorum

Ben kac kilo aldim bilmiyorum daha tartilmadim ama cok acikiyorum surekli biseyler yiyesim geliyor karnim da cokbuyudu

Ayrıntılı ultrasona giricem baya iyi olduğu söyleniyor o doktorun Nifty Önerirse yaptırcam içim rahat etsin diye , çok şükür temiz çıkmış darısı bize olsun inşallah
Eger ole bi durum varsa zaten ayrintili da bebekte birden cok sorun cikmasi beklenir haberin olsun simdiden...yani tek bi test yada tek bi problem bebegin kesin down lu oldugunu dusundurmez.. kalpten inan gonlunu de ferah tut guzel sonuclarini da bana yaz tmmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…