2021 Aralık Anneleri

Kizlar son uc gundur karnim yine bianda buyudu bianda hamile oluverdi goruntum bu kadar hizli ataklar hic beklemiyordum
Bir de son gunlerde inanilmaz gaz oluyor, midemin orda birikiyor sanki. Doktor rahmin bagirsaklari yukari itledigini soyledi ama bu doluluk hissi cok rahatsiz edici, sizde de oyle mi?

Tek olmadigima sevindim bende suan o haldeyim kaynanamgildeyim gorumcemin gorumu misafir olarak geldi bugun bebegin cinsiyeti ne diye sordu kiza benziyo dedi dedim kadin kaynanamin ismini soyleyerek aaa x geliyor o zaman dedi kv yaninda ve onun ismini koymayi hic istemiyorum benim sinirler zipladi kadini parcalamak geldi icimden.suan kaynanam kocam kaynim onun kizi herkese cok kizgin geziyorum kaynimin kizinin annesi yok kizinca geri aglayasim geliyo ama elimde degil su halim...

Ay inşallah ya bende hazırlıklı olmalı insan bilmeli diye düşünen kesimdendim ama çok pişman oldum bir şey yoksa bile iki gündür deli gbii geziyorum ortada rabbim imtihan etmesin inşallah

Yaa maşallah artık hızla büyüme zamanlarına geçtiler. Gazda etkilemiştir biraz. Bende 2-3 hafta öncesine felaket gaz vardı ve bıçak gibi saplanıyordu canım acıyordu ama geçti sonra sanırım dönemsel birşey olabilir.

Senin yine haklı sebebin varmış kızz nefret ederim öyle boş boğaz insanlardan sanane benim kızıma koyacağım isimden hele hele bu dede nene kv kp isimleri konulmasına çok karşıyım. Anne ve babanın ortak kararı olmalı isim işi sadece eşlerden biride değil ve kimse burnunu sokmamalı ayy bakk yazarken bile sinirlendim

Kızlar merhaba ilk defa dertleşmek için yazıyorum daha doğrusu yorum almak istiyorum, biz eşimle kendi işimizi yapıyoruz ev dekorasyon aydınlatma ürünleri imalatı yapıyoruz şu anda da pazarlama yapmaya karar verdik iş yerinde benimde yakın olduğum bir abla var eşim bu abla dükkanda daha pasif kaldığı için onunla gideceğini benim patron olarak dükkanda kalıp elemanların başında durmamın doğru olacağını söyledi dün bunj kırıcı bir tavırla söylemedi bahsettiğim abla da hiç öyle kaşı gözü oynayan biri değil fakat ben buna rağmen dünden beri öyle huzursuzum ki bugün ilk defa gittiler başka bir şehre gece dönecekler fakat ben o kadar mutsuz işe yaramaz hissediyorum ki hormon etkisiyle de sanki ben hamile olduğum için artık işe yaramıyormuşum geri planda kalmalıymışım gibi hissettim ve içimi nasıl rajatlatabilirim bilmiyorum siz olsanız nasıl hissederdiniz

Boşuna strese sokma kendini canım. Aklına kötü şeyler getirme.

Boşuna strese sokma kendini canım. Aklına kötü şeyler getirme.
Aslında aklıma gelen yani eşim Birşey yapar bu abla yan bakar değil daha çok kendimi arka planda hissetme sorunu sanırım.. iş için gidiyorlar sonuçta ama bu hamilelikte hep anneler Birşeylerden fedakarlık yapmak durumunda kalır ama babalar hayata normal devam eder ya bu sinirimi bozuyor belki de hormonlardan aslında düşününce kafaya takacak Birşey yok ama ne bileyim işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…