2021 Aralık Anneleri

Kizlar son uc gundur karnim yine bianda buyudu🙈 bianda hamile oluverdi goruntum😂 bu kadar hizli ataklar hic beklemiyordum🧿
Bir de son gunlerde inanilmaz gaz oluyor, midemin orda birikiyor sanki. Doktor rahmin bagirsaklari yukari itledigini soyledi ama bu doluluk hissi cok rahatsiz edici, sizde de oyle mi?

Canım benim daha önce kötü tecrübem var maalesef o yüzden biraz gerginim ama içimde bir yerde bu sefer herşey çok güzel gidecek hisside var. :KK24: Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah:dua:
Hormonlar canım 12 yıldır yapmadığım kavgaları yapıyorum eşimle bende:KK11: herşeyi batar oldu o bardağı niye oraya oraya koydun diye çatıyorum adama:KK70: :KK47:
Tek olmadigima sevindim bende suan o haldeyim kaynanamgildeyim gorumcemin gorumu misafir olarak geldi bugun bebegin cinsiyeti ne diye sordu kiza benziyo dedi dedim kadin kaynanamin ismini soyleyerek aaa x geliyor o zaman dedi kv yaninda ve onun ismini koymayi hic istemiyorum benim sinirler zipladi kadini parcalamak geldi icimden.suan kaynanam kocam kaynim onun kizi herkese cok kizgin geziyorum kaynimin kizinin annesi yok kizinca geri aglayasim geliyo ama elimde degil su halim...

Yani ne olursa olsun kabulüm diyorsan aldırmam diyorsan tarama testleri stresten başka birsey değil. Bazı arkadaşlar hazırlıklı olmak için yaptırdım diyor ama ben bunun hazırlığını yapamam tabi benim kişisel fikrim. Bilsem de sonucu tam tersi çıkarsa yada sonuç denildiği gibi çıksa bile o durumu yaşamanın hazırlığı yok bence. O yüzden küçük kızıma da buna da yaptirmadim tarama testlerini. Ayrıntılı ultrasonu farklı görüyorum ama. Organlarda bir sorun varsa müdahale edilebilir bir durumu öngörmek çok farklı bişey. Sen de sıkma canını hersey olacağını varır. Allah evlatla sınamasın korktugumuza uğratmasın 🤲🏻
Ay inşallah ya bende hazırlıklı olmalı insan bilmeli diye düşünen kesimdendim ama çok pişman oldum bir şey yoksa bile iki gündür deli gbii geziyorum ortada rabbim imtihan etmesin inşallah

Kizlar son uc gundur karnim yine bianda buyudu🙈 bianda hamile oluverdi goruntum😂 bu kadar hizli ataklar hic beklemiyordum🧿
Bir de son gunlerde inanilmaz gaz oluyor, midemin orda birikiyor sanki. Doktor rahmin bagirsaklari yukari itledigini soyledi ama bu doluluk hissi cok rahatsiz edici, sizde de oyle mi?
Yaa maşallah artık hızla büyüme zamanlarına geçtiler. Gazda etkilemiştir biraz. Bende 2-3 hafta öncesine felaket gaz vardı ve bıçak gibi saplanıyordu canım acıyordu ama geçti sonra sanırım dönemsel birşey olabilir.

Tek olmadigima sevindim bende suan o haldeyim kaynanamgildeyim gorumcemin gorumu misafir olarak geldi bugun bebegin cinsiyeti ne diye sordu kiza benziyo dedi dedim kadin kaynanamin ismini soyleyerek aaa x geliyor o zaman dedi kv yaninda ve onun ismini koymayi hic istemiyorum benim sinirler zipladi kadini parcalamak geldi icimden.suan kaynanam kocam kaynim onun kizi herkese cok kizgin geziyorum kaynimin kizinin annesi yok kizinca geri aglayasim geliyo ama elimde degil su halim...
Senin yine haklı sebebin varmış kızz nefret ederim öyle boş boğaz insanlardan sanane benim kızıma koyacağım isimden hele hele bu dede nene kv kp isimleri konulmasına çok karşıyım. Anne ve babanın ortak kararı olmalı isim işi sadece eşlerden biride değil ve kimse burnunu sokmamalı ayy bakk yazarken bile sinirlendim:sopa::KK70::KK70::KK70:

Hepımize sağlıklı bir hamilelik ve hayırlı doğumlar dilerim. 🤲🥰🍀
İSİMYAŞTAHMİNİ
DOĞUM
TARİHİ
ŞEHİRCİNSİYET
@Tugceee_03 Aralık
merve merve 292 AralıkYalovaKIZ 👧🏻
@Fzehra26306 AralıkİstanbulKIZ 👧🏻
@Gnl284317 Aralık
@Kontessim2818 Aralıkİstanbul
@Cxxxx29 Aralık
@Matmazelkedi2616 AralıkAnkaraERKEK 👦🏻

Canım selam benim cinsiyet erkekti ekleyebilir misin zahmet olmassa 🥰
@Whiterose893212 AralıkİstanbulKIZ 👧🏻
@Kestanesekeriiim2701 AralıkKahramanmaraş
@cinko16 Aralık
@cennetciim0512152918 AralıkDenizliERKEK 👦🏻
@meowme3518 Aralık
@Saskin25265 AralıkBurdurKIZ 👧🏻
@merveaydiin2411 Aralıkİstanbul
@Balbadem132626 AralıkİstanbulERKEK 👦🏻
@shero18 Aralık
@delidunya2914 AralıkİstanbulERKEK 👦🏻
@Birumuttuyasataninsani3121 AralıkİstanbulKIZ 👧🏻
@RAAT3021 AralıkErzurumERKEK 👦🏻
Arsoney Arsoney 3321 AralıkAnkaraERKEK 👦🏻
@Ozlemm35b2916 AralıkİzmirERKEK 👦🏻
@Olmuyo29 Aralık
@tulay283300358 AralıkGiresunERKEK 👦🏻
G gnsss 3711 AralıkİstanbulKIZ 👧🏻
@Nurumcan942715 AralıkAntalya
@Babygirl353511 Aralık
@Masalzade3118 AralıkKIZ 👧🏻
@morruj12717 AralıkMersinKIZ 👧🏻
@KokunHuzur3031 AralıkBursa
@MissGamzeli3517 AralıkBalıkesirERKEK 👦🏻
kozalak11 kozalak11 23 AralıkERKEK 👦🏻
@AyGibii3410 AralıkİstanbulKIZ 👧🏻
@dilekbanu3725 AralıkBalıkesir
@Vesilebcl2520 AralıkAnkara
@didemelden347 Aralıkİzmir
@iranda309 Aralıkİstanbul
@lonely bird3513 AralıkİstanbulERKEK 👦🏻
U umutsuzvaka_ 30 Aralıkİzmir
@Esila35013120 Aralıkİzmir
@melmus19302 Aralıkİstanbul
@Alkan_alkan342 AralıkTrabzon
@GiMUm2721 AralıkManisa
@Papatya gelin2613 AralıkMersin
@MorVampirella2717 AralıkAmasya
@emineyildiz315 AralıkERKEK 👦🏻
@Mucitpanda3315 AralıkKaramanKIZ 👧🏻
@OlcayKalyon2619 Aralıkİzmir
@bsra_353110 AralıkIzmir
@Uzaygemisi353028 AralıkBursaKIZ 👧🏻
@Dido3372213 AralıkİzmirKIZ 👧🏻
@newnew2522 AralıkBalıkesir
J jijikalp 2928 AralıkYalovaERKEK 👦🏻
@oglak85361 AralıkŞanlıurfa👧🏻 KIZ
@aybige583711 AralıkSivas
@Happytugbi3828 AralıkAnkara
@Golldd8 AralıkERKEK 👦🏻
@Insanne3012 AralıkAnkara
@Yuvamm387 Aralık
@Fatmanr226 AralıkKahramanmaraşERKEK 👦🏻
@pezo24 Aralık
@Seebneem3518 AralıkKahramanmaraş
@bubblesdeniz282 AralıkErkek
@yorgunnn_anne25 Aralık
Rapunzel90 Rapunzel90 3116 Aralıkİstanbul
@nily_y332 AralıkBursaKIZ 👧🏻
@_Citlembik_278 AralıkKIZ 👧🏻
@Asyaseyit2824 AralıkKayseriERKEK 👦🏻
@Gunes0709202414 AralıkizmirKIZ 👧🏻
@tbk26093721 AralıkİstanbulKIZ 👧🏻
@Maviss90 319 AralıkİstanbulErkek 👦🏻

Kızlar merhaba ilk defa dertleşmek için yazıyorum 😔 daha doğrusu yorum almak istiyorum, biz eşimle kendi işimizi yapıyoruz ev dekorasyon aydınlatma ürünleri imalatı yapıyoruz şu anda da pazarlama yapmaya karar verdik iş yerinde benimde yakın olduğum bir abla var eşim bu abla dükkanda daha pasif kaldığı için onunla gideceğini benim patron olarak dükkanda kalıp elemanların başında durmamın doğru olacağını söyledi dün bunj kırıcı bir tavırla söylemedi bahsettiğim abla da hiç öyle kaşı gözü oynayan biri değil fakat ben buna rağmen dünden beri öyle huzursuzum ki bugün ilk defa gittiler başka bir şehre gece dönecekler fakat ben o kadar mutsuz işe yaramaz hissediyorum ki hormon etkisiyle de sanki ben hamile olduğum için artık işe yaramıyormuşum geri planda kalmalıymışım gibi hissettim ve içimi nasıl rajatlatabilirim bilmiyorum siz olsanız nasıl hissederdiniz

Kızlar merhaba ilk defa dertleşmek için yazıyorum 😔 daha doğrusu yorum almak istiyorum, biz eşimle kendi işimizi yapıyoruz ev dekorasyon aydınlatma ürünleri imalatı yapıyoruz şu anda da pazarlama yapmaya karar verdik iş yerinde benimde yakın olduğum bir abla var eşim bu abla dükkanda daha pasif kaldığı için onunla gideceğini benim patron olarak dükkanda kalıp elemanların başında durmamın doğru olacağını söyledi dün bunj kırıcı bir tavırla söylemedi bahsettiğim abla da hiç öyle kaşı gözü oynayan biri değil fakat ben buna rağmen dünden beri öyle huzursuzum ki bugün ilk defa gittiler başka bir şehre gece dönecekler fakat ben o kadar mutsuz işe yaramaz hissediyorum ki hormon etkisiyle de sanki ben hamile olduğum için artık işe yaramıyormuşum geri planda kalmalıymışım gibi hissettim ve içimi nasıl rajatlatabilirim bilmiyorum siz olsanız nasıl hissederdiniz
Boşuna strese sokma kendini canım. Aklına kötü şeyler getirme.

Boşuna strese sokma kendini canım. Aklına kötü şeyler getirme.
Aslında aklıma gelen yani eşim Birşey yapar bu abla yan bakar değil daha çok kendimi arka planda hissetme sorunu sanırım.. iş için gidiyorlar sonuçta ama bu hamilelikte hep anneler Birşeylerden fedakarlık yapmak durumunda kalır ama babalar hayata normal devam eder ya bu sinirimi bozuyor belki de hormonlardan aslında düşününce kafaya takacak Birşey yok ama ne bileyim işte

X