2021 Aralık Anneleri

Kilo benim kanayan yaram gerçekten çok aşırı yemiyorum normalde hayatıma nasıl devam ediyorsam öyle yiyorum ama 7 Kilo almışim dün doktorda tartildim bebekte 430 gr olmus 21+0 suan
Birsey olmaz canim ben de oyle az yememe ragmen aliyorum 4 kilo fln aldm daha cok alrm 9 aya 15 i gecmesem iyidir

Kızlar detaylardan çıktım herşeyi çok iyi dedi ama buun kemiği kısa dedi ya ailede genetik yada downlu dedi ne hissetmem gerekiyor bilmiyorum, üzgünüm

Kızlar detaylardan çıktım herşeyi çok iyi dedi ama buun kemiği kısa dedi ya ailede genetik yada downlu dedi ne hissetmem gerekiyor bilmiyorum, üzgünüm

Ay ne kadar basit ve rahat söylemiş. Bu doktorlara çok şaşırıyorum. Bende öğleden sonra giricem çok korkuyorum.

Bende 2 kilo aldım karnım çıktı bebek de 470 grm. Asıl kilo lar bu haftadan sonra başlayacak 21+5 deyiz çok zayıf başlamadım 63 düm 65 oldum onun için dikkatli ilerlemeye çalışıyorum
Ben 6 kilo aldım 50 ile hamile kaldım şuan 56 oldum 20. Haftadayım bebek 374 gram doktorum haftasına göre maşallahı var ne yiyorsan devam et diyip güldü geçen ay 53düm ne ara böyle hızlı aldım anlamadım

Bende 20+2 bebiş 374gr ben 6 kilo almışım geçen ay 3 kiloydu bir ayda 3 kilo daha almışım şok geçirdim
Aslında ben bu kiloların hepsinin yag oranından arttigini düşünmüyorum
Mesela ben günde en az üç litre su içiyorum kahvaltı harici ekmek yemiyorum yediğim de iki dilim çoğunlukla kepek ekmeği iki gün önce 1 buçuk kilo vermiş gorunuyordum,tekrar tartildigimda iki günde 3 kilo almış görünüyorum.çokça kabızlik da var.
Yani umarım ödem şişkinlik felandir doğumdan sonra vericez inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…