2021 Aralık Anneleri

Merhaba arkadaşlar aranızda covid aşısı olanlar hangisini oldunuz? Yan etki ya da herhangi bir sıkıntınız oldu mu aşı sonrası gebelikle ilgili?
Ben yarın biontech olcam bi çok doktoru dinledim makale okudum biontec verileri acık olarak paylaşıldığı için onu olmaya karar verdim.

Merhaba arkadaşlar aranızda covid aşısı olanlar hangisini oldunuz? Yan etki ya da herhangi bir sıkıntınız oldu mu aşı sonrası gebelikle ilgili?
Ben iki doz biontec aşısı oldum hiç bir yan etki yaşamadım (maşallah diyeyim)bebekte de bende de sorun olmadı umarım ilerde de olmaz

Aynı yaştayız bende 31 ve ilk gebeliğim istanbulda yaşıyorum benimde erkek hemen hemen tahmini doğum tarihleride yakın bana 16 aralık dediler isim düşündünüz mü siz ben hala bulamadım
Ne güzel sağlıkla kucagınıza alın inşallah bugüne kadar cinsiyeti ögrenememiştik o yüzden hiç isim bakmadım aklımızda da yok bakalım bundan sonra düşüncez bol bol

Hanımlaaar sizler şuan kaç kilo aldınız ve bebişler kaç gr oldular acaba söyler misiniz
Kilo benim kanayan yaram gerçekten çok aşırı yemiyorum normalde hayatıma nasıl devam ediyorsam öyle yiyorum ama 7 Kilo almışim dün doktorda tartildim bebekte 430 gr olmus 21+0 suan

Ben 48 kg la başladım 50 gördüm en çok ama geçen hafta tekrar 48e düştü çok da iştahım yok. Bazı günler hala midem bulanıyor. Yada acayip bir şişkinlik ve ağırlık hissediyorum biraz yeyince beni çok rahatsız ediyor.

Kilo benim kanayan yaram gerçekten çok aşırı yemiyorum normalde hayatıma nasıl devam ediyorsam öyle yiyorum ama 7 Kilo almışim dün doktorda tartildim bebekte 430 gr olmus 21+0 suan
Bende 20+2 bebiş 374gr ben 6 kilo almışım geçen ay 3 kiloydu bir ayda 3 kilo daha almışım şok geçirdim

Evet gaz da goruntuyu etkilemis olabilir, geciyorsa biraz daha sabredeyim o zaman
Hanımlaaar sizler şuan kaç kilo aldınız ve bebişler kaç gr oldular acaba söyler misiniz
Bebegim 220 gram, ben de + 2kg cikiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…