2021 Aralık Anneleri

Ben de arka arkaya 3 düşük yaşamıştım büyük kızımdan sonra. Bir sürü test yapıldı hiçbir sebep bulunamamıştı. Sonra küçük kızıma hamile kaldım. O da düşecek diye beklerken çok şükür sıkıntı olmadan doğdu 😊 Ekim ayında bu kez de boş gebelik yaşadım. Bazen sebebe bile ihtiyaç olmuyor başımıza gelecekse sanırım 😏
Allah kimseye yaşatmasın zor oluyor dediğiniz gibi olacaksa oluyor.

Yok detaylı ya 26 ağustosta gireceğim canım ben ama ultrason karımda birşey çıkmadı hem özel hem devlete gidiyorum özel deki ultrasonları temiz ve güzelse hiç korkma dedi allaha tevekkül ettim inş sağlıkla doğar bebişlerimiz canım benim
İnşallah sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize ☺️ Benimde devletteki ultrasonda anomali işareti olan bir şey yok dedi özelde ayrıntılı yaptırcam orada inşallah tatmin olurum da nifty ye gerek kalmaz cidden çok pahalı 3500 istediler

İnşallah sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize ☺️ Benimde devletteki ultrasonda anomali işareti olan bir şey yok dedi özelde ayrıntılı yaptırcam orada inşallah tatmin olurum da nifty ye gerek kalmaz cidden çok pahalı 3500 istediler
Aaa devletde 2000 TL canım bana 2000 dedi şehir hastanesi

Benim ilk gebelik ya
Bazen hissediyorıö gibi geliyor
Şu an ama günlerce tık yok mesela
Korkmalı mıyım o zaman? 🙄
Yok kuzum korkma ilk gebelik olduğu için daha yeni yeni hissedersin zaten düzensiz olur hissetsende inan ki 2 gün bile fark ediyor iyice hareketleniyor benimki bu ara sağlı sollu girişiyor valla 😍😂

Benimki geçen geceden sonra yine sessiz 🙄
Hiç endişelenme kuzum başlarda düzensiz olur zaten bi gün hissedersin bi gün hissedemezsin belirli bir haftadan sonra günde en az 10 kere hareket etmesi gerekiyormuş diye duymuştum ama hangi hafta onu unuttum işte 30larda herhalde

Hiç endişelenme kuzum başlarda düzensiz olur zaten bi gün hissedersin bi gün hissedemezsin belirli bir haftadan sonra günde en az 10 kere hareket etmesi gerekiyormuş diye duymuştum ama hangi hafta onu unuttum işte 30larda herhalde
Onu ben geçen okudum 30dan sonra takip etmek gerekiyormuş sanırım günde 1 2 kere mi ne
En azından ingilizce kaynaklarda öyle yazıyordu 😬

Dün bi kaç mağaza gezindim hastane çıkışı
Allahım taşlı dallı Budaklı ayıcıklı tavşanlı bi tane sade kibar model olmaz mı? Taşlı olanları önermiyoruz dedi dedim bedava verseniz almam Bülent Ersoy gibi :confused:
düz beyaz küçük bi motif çiçek olan yok :kızgın:
merhaba onlineda kerem kitikate var oraya bakabilirsin sade gayet hastane çıkışları

Kızlar ben bugün detaylı usg gittim. Sonunda cinsiyeti ögrendik erkekmiş bende teorilerin takvimlerin hiç biri tutmadı😃 herşey yolunda şükür adetime göre 20+5 im ultrasonda 21+5. Sadece plesanta aşagıdaymış çok uzun yürüme egzersiz yapma cinsel ilişki yasak dedi kanama olabilirmiş 28inci haftaya kadar yukarı cıkması lazımmış bu zamana kadar söylemediler söylemeleri gerekiyomuş aslında. Video ve fotoğrafta aldım🥰
Maşallah sağlıkla gelsin paşa darısı başımıza bende Perşembe gideceğim ayrıntılıya. Genelde belli süre sonra yukarıya çıkıyor dikkat edin yeter stress yapmayın sakın kendinize

Maşallah sağlıkla gelsin paşa darısı başımıza bende Perşembe gideceğim ayrıntılıya. Genelde belli süre sonra yukarıya çıkıyor dikkat edin yeter stress yapmayın sakın kendinize
Evet biraz daha dikkat edecem. İnşallah güzel haberler alırsınız sizde. Herkes biraz daha rahatlar inşallah bu haftalardan sonra hepiniz için güzel geçsin 🙏

Niyeyse ben cok rahatim.ruh halim kotu benim de herkese sinir oluyorum icime fitne bir insan kacmis gibiyim suan 😅niye boyle olduysam 😕
Canım benim daha önce kötü tecrübem var maalesef o yüzden biraz gerginim ama içimde bir yerde bu sefer herşey çok güzel gidecek hisside var. :KK24: Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah:dua:
Hormonlar canım 12 yıldır yapmadığım kavgaları yapıyorum eşimle bende:KK11: herşeyi batar oldu o bardağı niye oraya oraya koydun diye çatıyorum adama:KK70: :KK47:

Evet üçlü taramadan bahsediyorum keşke bende yaptırmasaydım gerçekten pişman oldum inanılmaz stres yaptım. Bundan sonra bebişime kardeş gelirse Allah nasip ederse yaptırmıcam test felan düpedüz stres yani
Yani ne olursa olsun kabulüm diyorsan aldırmam diyorsan tarama testleri stresten başka birsey değil. Bazı arkadaşlar hazırlıklı olmak için yaptırdım diyor ama ben bunun hazırlığını yapamam tabi benim kişisel fikrim. Bilsem de sonucu tam tersi çıkarsa yada sonuç denildiği gibi çıksa bile o durumu yaşamanın hazırlığı yok bence. O yüzden küçük kızıma da buna da yaptirmadim tarama testlerini. Ayrıntılı ultrasonu farklı görüyorum ama. Organlarda bir sorun varsa müdahale edilebilir bir durumu öngörmek çok farklı bişey. Sen de sıkma canını hersey olacağını varır. Allah evlatla sınamasın korktugumuza uğratmasın 🤲🏻

X