2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Sen benden 1 gün ilerdesin tahmini doğum olarak 7.haftaya girmişsin maşallah kuzum ya sat 27 Şubat benim seninki 26si miydi
Yok kuzum benimde 27 şubat ayniyiz seninle. Bugün 6 +1 olduk.. tahmini doğum değişken kuzum google da programlar öyle gösteriyor değişir doğum tarihleri hepimizin

Summerwinter canım sen 6+0da kalp atışını karından mı duymuştum. Cuma günü benim 6+3 olacak ama beklesem mi diye düşündüm.

Benim de 6+4’te karından duyuldu canım.
Çok şükür
aynı Summerwinter ‘ın dediği gibi gümbür gümbür değildi ama doktorum “daha küçük, normal bçyle olması” dedi. Bence de vajinal bakılsa daha net duyulurdu. Bence git, bekleme. Duyarsın inşallah Karından bakarsa duyulmaz ya da içine sinmezse vajinal baktır.

Hadi gözün aydın canimm saglikla gelsin miniş darisi basimiza

Kızlar günaydın 5+5 'te ben keseyi gördük içinde yolksaç oluşmuş ama bebek yoktu. 1 haftaya kadar görürüz dedi doktor ama ben çok korktum var mı böyle birşey yaşayan. Görünmesi gerekirmiydi.

Kızlar günaydın 5+5 'te ben keseyi gördük içinde yolksaç oluşmuş ama bebek yoktu. 1 haftaya kadar görürüz dedi doktor ama ben çok korktum var mı böyle birşey yaşayan. Görünmesi gerekirmiydi.
Kuzum yolk varsa sknti yok bence.yolk zaten bebeğin oluşacağına bi işaret gibi.. olumsuz düşünme yeni yeni büyüyordur.. doktorunun dediği gibi 1 hafta sonra görürsün hatta kalp atışını da duyarsın

5+3 te keseyi gördük canım bizde yolk yoktu henuz hatta yarın randevum var gel kesinlestirelim dedi o yuzden hic korkma gonlunu ferah tut

6+4 oldum ve hamıle oldugumu ogrendıgım gunden berı yiyorum benım gıbı kılo alan var mı ılk aydan mıllet ılk 3 ayda kılo verdık yada aynı kiloda kaldık dıyor 9ncu aya kadar ben boyle gıderse 40 kılo ustu alıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…