2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Ben çok erken öğrendim. 25 inde kaset testle öğrendim silikti. 3 4 gun sonra koyulasti. Regl günü de kan verdim 313 çıktı.

Erken yumurtlama olmuş canım ondan sen erken öğrenmissin..
Benim 20 sinde yumurtlama oldu .
O yuzden pazartesi keseyi goremeyebilriz diye düşünüyorum. Kalp atisinida takvim 23 ve 30 'nisan arasında gosteriyor bakalım kismet

O yuzden pazartesi keseyi goremeyebilriz diye düşünüyorum. Kalp atisinida takvim 23 ve 30 'nisan arasında gosteriyor bakalım kismet
Ben de oyle tahmin ediyorum. 15 martta pik gördüm ben ovulasyon testinde.

Hayırlısı olsun. Beklemek zor ama sağlıkla haberlerini alalim da bekleriz. Siz de doktora gidince yazin mutlaka.

Merhabalar
Bende geldimmmm
Yaşım 26
05.03.2021 sat
10.12.2021 tahmini doğum tarihi
2 tane çocuk kaybettim
4 buçuk yaşında oğlum var.
Pazartesi günü doktora gidicem
5+1 şuan
Hoş geldin öncelikle sizinle ayniyiz benim da bat 3. Ayın 5 bi tane oğlum var 4 buçuk yaşında 🤗🤲 3 bebeğimi kaybettm pazartesi bende gideceğim kontrole😂😂🤗🤗

Hayırlısı olsun. Beklemek zor ama sağlıkla haberlerini alalim da bekleriz. Siz de doktora gidince yazin mutlaka.
Ne güzel herseyimiz aynı gibi biseyy..
Bi kaç gün oynuyor sadece..
Hayirlisi ile inşallah sağ salim haberlerini alalım.
Tabiki pazartesi günü 13:45 randevum
Haber vereceğim mutlaka.

Aminnn ıns kayıplar çok olunca endişe oluyor insanda sadece hastane günü geldi yemin ederim dudamda uçuk çıktı kötü bisey söyleyecek diye 😔

Bende çok kokuyorum bol bol kuran okuyorum dua ediyorum
Benim bide bi oğlum doğdu 8 ay yaşadı vefat etti.
Allahım aldı meleğimi acılarına dayanamadi
Oyuzden ben allahım bana çocuk ver lütfen çok istiyorum demiyorum
Rabbim hayırlısını ver diyorum nasipse hayirlisiysa ver diyorum
Çocuklarımızı korusun allahım

Başınız saolsun gerçekten çok üzüldüm 😔😔😔 o acı çok kötü b3nde 4 aylık daha doğmamış kızımı akybetmistm karnimda doğum yaptırdılar patoloji dediler istemedik götürdük toprağa verdik çok zor bisey allah ım yardim etsin hayırlısı ne ise rabbim her zaman onu versin ben de artık hep allahim sen bilirsin diyorm hayırlısını ver sen bna bi can emanet ettin ben de onu sana emanet ediyorm diyorm 🤲🤲🤲🤲🤲

Başınız saolsun gerçekten çok üzüldüm 😔😔😔 o acı çok kötü b3nde 4 aylık daha doğmamış kızımı akybetmistm karnimda doğum yaptırdılar patoloji dediler istemedik götürdük toprağa verdik çok zor bisey allah ım yardim etsin hayırlısı ne ise rabbim her zaman onu versin ben de artık hep allahim sen bilirsin diyorm hayırlısını ver sen bna bi can emanet ettin ben de onu sana emanet ediyorm diyorm 🤲🤲🤲🤲🤲

Öyle canım hayırlısı ile sağ saglim kucagimiza alalım bebislerimiziiii🤰🤰🤲🤲🤲🤲

Ben de normalde cok nazliyımdır ama tam tersi oldum. Tuvalet meselesi başlı başına sorun zaten. Normalde de cok sık giderdim şimdi iyice sıklaştı.
Bende cok giderim hatta aile arasında hep espri yapılırdı bana simdi ozellikle gece yol ettim lavaboyu
Ben de gece çok uyanıyorum tuvalet ihtiyacı için. En az 2-3 kez. Normalmi? Bu arada günümüz aynıymış 🥰
Evet normal sanirim heryerde normal yaziyor
Hatta benim dollenmeden sonra gece 1 kez kalkmaya başlamıştım ama usuttum saniyordum. Sonrasi da zaten ik üç kalkıyorum. Evet günümüz aynıymış :anneadayı::KK5:
Ben direk oruç için sormadım o aklıma gelmedi o an ama ben hamileliğimi öğrenene dek aralıklı oruç sistemini yapıyordum diyet olarak. Doktorum da biliyordu onu yaptığımı. Onu sordu “yapmıyorsun di mi” diye. “Çünkü ilk zamanlar uzun açlık iyi değil” dedi. Bu cevap dolayısıyla orucu da kapsadı zaten benim için.
Bende aclik orucu aralikli oruc yaparak baya kilo verdim öncesinde ama simdi oyle cok açlığa dayanamam gibi geliyor.
ben de 🙈🤣 gözüm kapalı kalkıyorum her seferinde üşenerek..
Yollar seni gide gide usandım...

Canım hosbulduk ..
Şeker hastasıyim
Plansız gebe kaldığım zaman şeker yuksekliginden ya kalbi duruyor bebeğin ya sakat doğuyor ciğerlerine su gidiyor doğumda..
5 kg suyum vardı ilk dogumumda. 6 kilo doğurdum .. 8 ay yaşadı doğumdan sonra ciğerleri iflas ettim akciğer pnömenisi..
Ilk cocugumda bilmiyordum şekerim olduğunu.
Ikincisinde diyet yaptım dikkat ettim sağ salim oldu .
3. Cü çocuğuma yanlışlıkla kaldım plansız diyetsiz 3 ayllikken düşük yaptım kalbi durdu
Öncelikle hoş geldiniz. Dilerim bu sefer Sağlıkla kavuşursunuz bebeğinize..benim de kayıplarım var çok iyi anlıyorum sizi.. iyi bir doktor bulun o şekilde ilerleyin surecinizde. Rabbim sağlıkla hayırlısı ile kavusmanizi nasip etsin🙏💜

Bebeğinizin ölüm sebebi belli mıiydı kuzum. Benimde 4 aylik bir kaybım var. Kalp anomalisi vardı.

Öncelikle hoş geldiniz. Dilerim bu sefer Sağlıkla kavuşursunuz bebeğinize..benim de kayıplarım var çok iyi anlıyorum sizi.. iyi bir doktor bulun o şekilde ilerleyin surecinizde. Rabbim sağlıkla hayırlısı ile kavusmanizi nasip etsin🙏💜

Hosbulduk teşekkür ederim ..
Aminnn evlatlarımızı kucagimiza sağ saglim alalim inşallah..
Ben istediğim gibi bir doktor bulamıyorum daha doğrusu bana her yerine güzel bi şekilde göstericem güzel detaylı anlatan bir doktor bulamıyorum.. Sağ olan oğlumda 30 haftalıkken gittiğim doktoru bıraktım..
Ilk ölen oğlumun 45 gün yattigi başka bi şehirdeki başka bi doktora gittim .
Ama dedim ki emin ellerde olmam lazım
Yoğun bakım çok önemli benim için.
Yanı ilk cocugumda ameliyatta beni bıraktılar dikmeden cocugumla ilgilendiler ölüyor cabuk başka bi hastaneye götürün dediler .
Ne yapacaklarini bilememis bizimkiler.
Sonra ambulansa bindirirken çok iyi kendine geldi demişler. Ama.45 gün makinaya bağlı yaşadı benim oğlum. Doğumda 3 kere içime düşürdüler. Karnımda çok şu varmış 5 kg kadar oyuzden çocuk çok şu yutmuş tutamadilar. Epidural olduğum icin hepsini gördüm ve duydum . Tutamıyorum sen kafasını tut ben bacağını haydi diyorlar ama içime düşürüyorlar. Ama şikayetçi olamadım çünkü köpek köpeği isirmadi

Hayırlı olsun sizin aynıyız bende 5 mart bende pazartesi gideceğim hayırlı güzel hbr duyarız🙏🏻🌺

Güzel haberler alırız inşallah canım.. hepimiz için hayırlısı olsun . 🥰🥰
Benim nette hesapladigima göre kalp atışları 23 ile 30 nisan arasi diyor. Daha erken durmak nasip olur inşallah. Keseyide görürüm inşallah yarın

Engelliydi kuzum eşim 45 kromozomlu benim o yüzden kayıpların var kızım da zihinsel engelliydi doktorm dedi alalim yaşamaz dedi olsun bekliycem dedim bi gittim ki kalbi durmuş 😔
Rabbim bidaha yasatmasin kuzum.cok zor. Zaman gerçekten her şeyin çaresi.. Sağlıkla sıhhatle gelsin şimdiki bebisiniz.🙏

X