2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Tabiki kuzum. Ben birsuru hocayı aradım.. fiyat aldim. Kiminde paket var kiminde yok. Kiminde pakette detaylı ultrason yok. Yanı herşeyi soruyorsun. Hangi hastanelerle anlaşmalı.. fiyat nedir. Bilgi veriyorlar canim
yeniyim ben daha önce hiç konuşma sorma hiç anlamıyorum öyle şeylerden mesela

:) olsun sorun degil... korktum bende ama...
Walla bnde kendme korktm ondan sorum benm kese 7 mm di doktor 2 hafta snra bebek ve kalp atışı için gel dedi 2 mm görnce yanlış anlamşm bnde çok korktm

Kızlar maşallah bi kaç arkadaşımız hariç çoğumuz keseyi gördük. Şimdi sıra kalp atışlarında . Insaallah hepimiz saglikla ilerleriz

Ben de duydum Çağrı Gülümser'i.Muayene ve doğum ücretleri nasıl?

Merhaba bende yeniyim aranızda inşallah kalıcı olurum Öncelikle hepinizi tebrik ederim. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Yaş 36 , İstanbul, sat 6 Mart, 11.12.2021,1(+4 kayıp), 4+6

Merhaba bende yeniyim aranızda inşallah kalıcı olurum Öncelikle hepinizi tebrik ederim. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Yaş 36 , İstanbul, sat 6 Mart, 11.12.2021,1(+4 kayıp), 4+6
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin canim. ekliyorum listeye. Kayıplar yüreğimin sizisidir. Rabbim bidaha yasatmasin kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…