2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Cok şükür kuzum hepinizin sağlıkla ilerlesin şu ilk zamanlar hayırlısıyla geçsin

Merhaba kızlar. Kese göründü kalp atışı yok henüz. Pozitif ol falan dedi. Haftaya randevu verdi.
Maşallah kuzum rabbim sağlıkla ilerlemesini nasip etsin
Kuzum daha küçüktür o yüzden duyulmamıştır. Haftaya duyulur annesi. Kaç hafta günde keseyi görmüş oldunuz.
Bugün bizde duyduk kalp atışını. Çok şükür. Allah hepimize nasip etsin

Kuzum daha küçüktür o yüzden duyulmamıştır. Haftaya duyulur annesi. Kaç hafta günde keseyi görmüş oldunuz.
Bugün bizde duyduk kalp atışını. Çok şükür. Allah hepimize nasip etsin
5+1 de göründü. Ikiz olabilir demiştiniz ya. 2 kese göründü ama biri zayıf dedi. Kalp atışı kafami karıştırdı ya dinlen ağır is yapma falan dedi sıkıntı mi var anlamadım.

5+1 de göründü. Ikiz olabilir demiştiniz ya. 2 kese göründü ama biri zayıf dedi. Kalp atışı kafami karıştırdı ya dinlen ağır is yapma falan dedi sıkıntı mi var anlamadım.
Ay yavrum ne kadar güzel. Ikiz geliyor zayıf olanı rabbim bilir kuzum sağlıklı olursa tutunur zaten annesi. Önemli olan sağlıklı olması hayırlı olması.kalp atışı benim 6+0 da bugün zayıf duyuldu haftaya net olur inşallah. Yanı takılma kalp atisina kuzum. Kucuk oldukları icin öyle.1 haftaya maşallah buyur kuzum. Sen tadını çıkar. Duanı eksik etme

Banada geçen hafta dinletmedi kalp atışını. 5. Haftalarda net değil telaş etmeyelim die

Anladım cok teşekkür ederim. 2.bebek sürpriz oldu da ona cok ıhtimal vermedi doktor ama tabi ki Rabbim bilir. Betanın hızlı artış sebebi oymuş. Tek yumurta ikizi olabilir dedi. Aslında olumsuz bir sey demedi de ben kuruntu yaptim sanırım kalp atışı için. 17 sinde gideceğim tekrar o zaman netleşir sanirim 6+1 oluyor. Rabbim hepimize sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin. Dualarım sizlerle.

Benim doktor telaşlanmayım diye bana dinletmedi geçen hafta 5 de iken.. o yüzden seninkide normal kuzum. Ayyy haftaya pit pit duy annesi inşallah. Kuzu bu arada hangi ildesin

Bugün yasak yok mu yaaaav?
Anaaaam hem yollar hem hastane baya bildiğin kalabalıktı he..
Çok saat sıra bekle, oraya git buraya git derken.. Anca yazabiliyorum..

Kızlaaaaar bebişi de gördük, kalp atışını da duyduk çok şükür Hem de karından.. ben şoook

Öncelikle 6+4 çıktı bugün ve maşallah her şey yolunda dedi doktor.. Daha küçük olduğu için kalp atışı gümbür gümbür değil ama duydum ya Allah’ım aaaah çok şükür

Ama şöyle bir durum oluştu.. Ben aralık annelerinden kasım annelerine terfi ettim olacağaaaa bakınnnn İlk hamileliğim sezeryan doğumdu, bu da öyle olacağı için tahmini doğum kısmetse 20 kasım dedi doktorum..

İlk kontrolümde açlık kan şekeri 103 çıkmıştı.. “O sınırda” dedi. “O yüzden diyetisyene de git, beraber ilerleyelim” dedi.. Hazır hastanedeyken diyetisyenle de görüştüm.. Orda da parmakla ölçüm yaptı, 95 çıktı.. “90-95 şu an için beklediğim istediğim zaten, güzel” dedi.. “Dikkat etmek risk almamak için dikkat ederek ilerleriz” dedi.. Konuştuk hallettik onu da şükür

Yeni kontrolüm 3 hafta sonraya..
Bayramdan önceki hafta olacak..

Darısı sizlere olsun kızlar inşallah

arkadaşlar ankarada hangi hastaneye veya doktora gidiyorsunuz ben henüz karar veremiyorum yardımcı olurmusunuz?
Bu konuda uzmanim saka bi yana 2 kayıp yaşayınca baya araştırdım kuzum. Ilk gebeligimde devlete gidiyordum cebeci tıpta. Devlette hocanın özel muayenesi oluyor o şekilde gitmiştim. Memnundum her şeyden. Ama olumsuz sonuçlanınca anılardan dolayı gitmek istemedim oraya.. ki bildiğim kadarıyla covidden dolayi hasta kabul etmiyor hoca.
Bende çağrı gülümser e gidiyorum. Riskli gebelik uzmanı. Kendi kliniği var. Instagramdan bakabilirsin. Memnunum kuzum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…