2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Yalancı sancı olabilir.cennet hurmasını bende geçen hafta yiyordum ama midemi çok fena yaptığı için bıraktım

Özel canım bakalım ayın12 sinde tekrar gitcez kontrole erken falan olmazsa 22 doğum dedi
Bende sezaryen olucaksam 24 kasımı isterim bena hediye gibi olur. O gün 38+5 olucaz yanlış hesaplamadıysam.. tabi doktorum ne der, bebeğim ne ister bunu hesaba katmadım kendi kendime gelin güvey oldum

İlk olunca endişeliyim birde annem yanımda olamayacak küçük bi kardeşim var bugün ameliyat oldu onu bırakamaz onun bi burukluğu var galiba bnde kaynanam var da tabi anne gibi olmaz
Ah geçmiş olsun kuzum, tabi kardeşini bırakamaz belki, belki de belli olmaz o zamana kadar iyi olur kardeşin canim.

Bende sezaryen olucaksam 24 kasımı isterim bena hediye gibi olur. O gün 38+5 olucaz yanlış hesaplamadıysam.. tabi doktorum ne der, bebeğim ne ister bunu hesaba katmadım kendi kendime gelin güvey oldum
Aramızda az gün var o zaman peşpeşe doğurcaz anlaşılan sağlıklı sıhhatli olurlar inşallah

Ay ilk doğuran kim olur bilmiyorum ama bu gidişle ben işyerinde dogurabilirim bugun çalışabilir raporu aldım 37 de çalışamaz için yeniden rapor alacağım.benim sıpa nerdeyse 36 haftalık ölçülerde çıktı bugün.doğum çantasıda daha hazır değil bari hazırlayıp iş yerine bırakayım çantamı

Ben çatlamadan önce hiç kaşıntı yaşamadım. Sabah uyandım bi baktım tamamen çatlamışım

Ne yiyip iciyorsun yavrum senin bebiş bu kadar ilerde maşallah ya gerçekten bebeğin kilo durumu genetik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…