2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Önceden emziren annelere sorayım sorumu, göğüslerde sarkma olur diyorlar bu istisnasız herkeste oluyor mu acaba? Birde o koyuluğun renginin açılmaması durumu tabi ki. Eğer öyleyse çok üzücü
Normalde dik ise ve doğumdan sonra sütyen giymeye devam ederseniz sarkma olmuyor diye duymuştum. Emzirme dönemi bitene kadar sütyeni bırakanlarda oluyormuş daha çok sarkma

Kızlar a101 de bebiş malzemeleri vardı aldiniz mi? Bizim burdakinde her şey duruyordu nerdeyse, ama ihtiyacım yoktu almadım.. bir tek banyo lifi vardı bebisler icin onu aldim yumuşak güzeldi..

Kızlar Yarin çalışamaz raporu alacağım. Okula verirken dilekçe yazıyor muyuz? Idari izne ayrılırken dilekçe imzalatmisti. Raporu eşim bırakacak geçerken gerek yoksa.

Önceden emziren annelere sorayım sorumu, göğüslerde sarkma olur diyorlar bu istisnasız herkeste oluyor mu acaba? Birde o koyuluğun renginin açılmaması durumu tabi ki. Eğer öyleyse çok üzücü
canım benim ablamda ne koyuluk kaldı ne sarkma oldu bence kişiden kişiye degişiyor

Kizlar neler alinmasi gerektigini kac tane alinmasini gerektigini bulabilecegim yer var mi acaba?ben sacma sapan seylere bakiyorum kafam karisti iyice.o kadar cok secenek var ki karar veremiyorum ne alacagima ne kadar alacagima.hicbir sey almadim desem yeridir yani

Kaçıncı haftadasın? Ben en az 5 haftadır aynı stresi yaşıyorum. Ne alınır, ne kadar alınır, nereden alınır, hangi marka alınır, az mı gelir fazla mı ve daha bir sürü şey. Tecrübelilere sordum, herkes başka şey söylüyor. En iyisinin seninle aynı şehirde yaşayan kişinim fikirleri olduğuna karar verdim. Şartlara göre ne lazım en iyi o biliyor. Onunki bile yetmeyebiliyor. O yüzden ben az az aldım. Yenidoğandan 2 - 3 takım, 3-6 aydan 2-3 takım. Zıbından yine aynı şekilde. Bez de öyle. Çok almadım ki elimde kalır diye. Zaten elimizin altında İnternet, oradan sipariş veririz olmadı dedim. Ya da anında kocalara söyleriz o alır falan.

Yenidoğan 2-3 alt üst takım ya da hastane çıkışı, 2-3 tulum yeterli.. çünkü cabuk büyüyor diyorlar. 0-3 Ay alın bi kaç tane yine alt üst tulum sekli nde.. içlerine giydirmek için kısa kollu zibinlar aldim e bebekten.. 5 -6 adet 3 ay, 6ay seklinde.. kalın ince battaniye.. 3 5 adet muslin, bebeği doktora filan götürmek için giydirebilecegim tulum (astronot ya da pelus filan). En az 10.adet agiz mendili.. 3-5 adet çorap.. kıyafet olayını çok abartmamak lazım, hem cabuk büyüyorlar, hem gelen getirir, hem de ihtiyaç halinde internetten alırız canim

Baska bir ildeyim ve yeni dogum yapmis kimse yok akrabalarimda.burda da kimseyi de tanimiyorum zatenkimi al bisey olmaz diyor kimi az al diyor.tamam ama ne kadar?tulum nasil olmali kac tane alinmali uyku tulumu disarida giyilen tulum polarli pofuduk tulumlar....error verdim

32+0 32+1 vb. de almaya başlıyoruz
Ya garip olacak ama merak ettim24 32 arasi izinliydim ben.8hafta oluyor sanirim.burdaki 32.haftayi gecersek nolur.yani o iznimizin bittigini nerden ogrenebiliriz?birde Allah korusun diyelim 32+2de gittik bebek geri kalmis 32 olmamis.rapor vermezse nolcak.24 32 iznimizden fazla kullanmis oluyoruz mecbur

Himm,yani her doneme takim ve tulum toplam 5,6 sar mi aldiniz...benim aklim karisti sanirim duzenli bir sekilde almadigim icin corba oldu

Himm,yani her doneme takim ve tulum toplam 5,6 sar mi aldiniz...benim aklim karisti sanirim duzenli bir sekilde almadigim icin corba oldu
Kiyafet bebeğe göre değişiyor kimi bebek çok kusuyor kimi kusmuyor üst Değiştirme sıklığı kaka çıkışı ıslaklık ve kusmuga göre oluyor.Bazen de anne sütü tazyikli olunca bebeğin üstü ıslanıyor o yüzden minimum alıp ihtiyaç oldukça almak daha mantıklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…