2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Acilmayi nasil anlayacagim ki🙁randevuda almadim ogleden sonra gideyim insallah sira cabuk gelir😔insallah pozisyonla alakalidir,yani hickirmasi kaburgama hareketleri cok guzel😅bir sorun yoksa daha 29 haftaligiz biz,cok erken cunku
Açılmayı sen anlayamazsın, alttan muayene ile anlaşılıyor

Gittim evet bir sorun gözükmüyor. Antibiyotik yan etki yapmis ağrım da geçti zaten. Siz nasil oldunuz?
Ayiptir soylemesi bende de ishal var.daha doktora gitmedim.randevu da almamistim.insallah ogleden sonra sira bulurum.insallah yatmalik,ciddi birsey degildir benimde😔size de gecmis olsun sukur iyisiniz

Ayiptir soylemesi bende de ishal var.daha doktora gitmedim.randevu da almamistim.insallah ogleden sonra sira bulurum.insallah yatmalik,ciddi birsey degildir benimde😔size de gecmis olsun sukur iyisiniz
Su gibi ve surekliyse gidin mutlaka. Ben haziranda ishalden 3 gun yattim sıvı kaybı zarar vermesin diye. Enfeksiyon da çıkmıştı. Doktor akmina sodayla ayran yap tuzlu onu iç demişti. Doktora gidene kadar onu deneyebilirsiniz.

Su gibi ve surekliyse gidin mutlaka. Ben haziranda ishalden 3 gun yattim sıvı kaybı zarar vermesin diye. Enfeksiyon da çıkmıştı. Doktor akmina sodayla ayran yap tuzlu onu iç demişti. Doktora gidene kadar onu deneyebilirsiniz.
Yoo cok degil,hatta kabizdim ben ishal olmama sevinmistim....enfeksiyon idrar yolundan mi?saglik ocagina gitmistim bende de cikmisti toz verdi ama kullanmamistim cok sikayetci degilim diye...soda ayran ishali dengelesin diye mi

Yoo cok degil,hatta kabizdim ben ishal olmama sevinmistim....enfeksiyon idrar yolundan mi?saglik ocagina gitmistim bende de cikmisti toz verdi ama kullanmamistim cok sikayetci degilim diye...soda ayran ishali dengelesin diye mi
Evet tuz dengesini sağlasın diye. Toz ilaç ben de ilk gun içmiştim de sonra bundan devam ettim. Kanımda enfeksiyon vardı. Simdi iyi misiniz?

Kizlar bu alt bolgede adet sancisi gibi sancim var.kramp falan degil de hani bu agri gibi his baslayinca sanirim adet olacagim ya da oluyorum derdik ya oyle bisey.bugun daha var siddetli degil ama gecmedi de☹doktora da gitmek istemiyorum kotu birsey der diye
Bnmde öyle oluyor canım ayaklarının altına yastık koy karnınıda sar biraz hafifliyor

Önceden emziren annelere sorayım sorumu, göğüslerde sarkma olur diyorlar bu istisnasız herkeste oluyor mu acaba? Birde o koyuluğun renginin açılmaması durumu tabi ki. Eğer öyleyse çok üzücü 🤦‍♀️

Önceden emziren annelere sorayım sorumu, göğüslerde sarkma olur diyorlar bu istisnasız herkeste oluyor mu acaba? Birde o koyuluğun renginin açılmaması durumu tabi ki. Eğer öyleyse çok üzücü 🤦‍♀️
Renk eskiye dönüyor onda sıkıntı yok ancak kişiden kişiye değişiyor da olabilir bilemem ama kime sorsam sarkmış. İlk çocugumdan sonra bende sarkma yaşadım

Evet tuz dengesini sağlasın diye. Toz ilaç ben de ilk gun içmiştim de sonra bundan devam ettim. Kanımda enfeksiyon vardı. Simdi iyi misiniz?
Iyiyim gecti yani,ya psikolojik olarak gecti ya da oyle bisey😅bu hafta zaten once bebek kasti kendini duzeldim derken bu basladi.bi rahat olamadim.enfeksiyon boyle birsey yapar mi acaba?

sarkma biraz vücut yapısına bağlı bende mesela çok olmadı koyulukta geri zamanla geçiyo

X