2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Aynen canım ya annem de kilosu iyi dedi zaten 10 kilo mu doğcak sanki o zaman canımı sıkmayayım normalmiş şükür bnm boy 158 fazla uzun değilim . Meyve çok tükenme dedi bana ama sebebini bilmiyorum aksine canım da çok meyve istiyor

Suyun fazlaysa ondan demiş olabilir canım. Bana da sulu meyve tatlı havuç tuketme dedi. Şeker yüklemem normaldi, o nedenle diyet vermedi. Sadece bunlara dikkat et dedi.
Aynen kısa dedi hatta zaten anne baba da çok uzun değil dedi sonra kardeşim e sordum yeğenim 47 cm olarak doğmuş bnm daha bi aydan fazla var acaba doktora göre daha ne kadar uzayacak ki
Orda bir yanlışlık var herhalde, benim tosbiğim 32 de 42 cm idi, gelişimi normal dedi, düşün yani. Seninkinin boy ilerde bile bence maşallah

Önceden emziren annelere sorayım sorumu, göğüslerde sarkma olur diyorlar bu istisnasız herkeste oluyor mu acaba? Birde o koyuluğun renginin açılmaması durumu tabi ki. Eğer öyleyse çok üzücü
Koyuluk doğumdan sonra açılıyor açılmazsada limon şeker çok işe yarıyor.göğüs sarkmasına gelince bende göğüs küçük ondan mı bilmiyorum ama sarkma olmadı.bende ikinci doğumda da yara oluyor mu onu merak ediyorum

Meyvede şeker yüksek canim, günde 1 2 porsiyondan fazla tüketmeyelim.. hayırlısıyla sağlıkla kavuşalım

Hiii,oyleyse mantikli tabii.32 bitince degil de 32 nin icinde mi alacaksiniz raporu

Suyu da normal dedi ama bu sefer doktor gergindi gittiğimizde artık neden bilmiyorum bakalım iki hafta sonra tekrar gideceğiz o zaman sakin olur da düzgün bakar inşallah

Hanımlar bu isimli hastane çıkışları varya ben omdan yaptırdım da direk doğumhaneye onu mu vermemiz lazım yoksa normal bi takım verip odada biz mi değiştiriyoruz üstünü

Hanımlar bu isimli hastane çıkışları varya ben omdan yaptırdım da direk doğumhaneye onu mu vermemiz lazım yoksa normal bi takım verip odada biz mi değiştiriyoruz üstünü
Hemşireye normal ver canim, kirlenebilir ilk başta..daha sonra odasında giydirirsin isimli olanı. Ben öyle yapıcağım.

Normal penye olanlardan Müslin ince gelir sanırım sonra odaya gelince battaniye ortersijiz yada hemşireye sorun çok soğuk oluyo derse kalın battaniye verirsiniz
Ne zaman konuşmam gerek 32. Haftadayım haftaya 33 oluyoruz kontrol var o zaman mı sorsam

Ne zaman konuşmam gerek 32. Haftadayım haftaya 33 oluyoruz kontrol var o zaman mı sorsam
Evet ona göre hazırlık yaparsınız çünkü doğum yapılan yerde ameliyathane de soğuk oluyor.Bebegi istiyorlar ama ben kızımı Nisan da doğum yapmıştım hastane çıkışı yetmisti şimdi bende sorucam çünkü Antalya Nisanda sıcak

Hastane çıkışını giydirme zamanı, battaniyenin kalınlığı falan hiç aklıma gelen konular olmamıştı. İyi ki konuştunuz valla, doğum yapacağım hastanedeki ebe arkadaşıma sorayım bunları. Aklıma gelmesinde emeği geçen herkesten Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…