2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

öylemi rabbim sabırlını versin inşallah çok büyük mutluluklarla sizi iyileştirsin inançlı insanlar olmasak çok zor 🙏🏻 Allah cümlemizin yardımcısı olsun ...

Merhaba kızlar. Ben de düne kadar doğum fotoğrafçısı araştırırken dün itibariyle artık çocuk kalp doktoru araştırmana başladım...Bebeğimin aort darlığı ve sol ventrikülünde küçüklüğü var haftadaya konseye cıkıcaz. Hiç duymadığım şeyler basıma geldi. Doğar doğmaz ameliyata alacaklar büyük ihtimalle. Dualarınızı eksik etmeyin hepiniz hamilesiniz dualarınız kabul oljr🙏🏻🙏🏻 Ve lütfen her anın tadını çıkarın benim su andan sonrası zehir oldu çünkü...
Rabbim şifa versin canım çok üzüldüm inan ki 😞 detaylı ultrasonda mı farkettiler bu durumu?

Rabbim şifa versin canım çok üzüldüm inan ki 😞 detaylı ultrasonda mı farkettiler bu durumu?
Evet detaylıda kalbin bi tarafını kısmen küçük gördü perinatolog...ve fetal eko çekilmesini önerdi hocasına yönlendirdi. Sonrası da işte gergin korkulu kaygılı günler başladı bizim için. Bir kaç doktora goreubecegiz ve bir ışık arayacağız oğlumuz için. Gece gündüz dua ediyorum, 🤲🏼

Amin çok teşekkür ederim. Belirsizlik çok kötü, her an insanın basına bir şey gelebilir ama böyle beklemek bile bile beklemek çok çok zor gerçekten. ..
Sadece sabırlı ol ve herseyin düzeleceğine inan şimdiki teknolojide anne karninda bebege cerrahi müdahale yapılabiliyor ve cok başarılı geciyor sadece en iyiye odaklan ve bebeğinin iyi olacağını bil tekrar gecmis olsun en kısa zamanda geçsin acil şifalar..

Sadece sabırlı ol ve herseyin düzeleceğine inan şimdiki teknolojide anne karninda bebege cerrahi müdahale yapılabiliyor ve cok başarılı geciyor sadece en iyiye odaklan ve bebeğinin iyi olacağını bil tekrar gecmis olsun en kısa zamanda geçsin acil şifalar..
Çok teşekkür ederim, inşallah her şey güzel ilerler bundsn sonrasında . Önümdeki İki ay Bebeğime şifalarla gelir geçer inşallah. Çok teşekkür ederim 🙏🏻

Evet detaylıda kalbin bi tarafını kısmen küçük gördü perinatolog...ve fetal eko çekilmesini önerdi hocasına yönlendirdi. Sonrası da işte gergin korkulu kaygılı günler başladı bizim için. Bir kaç doktora goreubecegiz ve bir ışık arayacağız oğlumuz için. Gece gündüz dua ediyorum, 🤲🏼
Benim de dualarım seninle ve güzel oğlunla 🙏

Merhaba hanımlar. Bugünkü kontrolümde 1.5 hafta geriden geliyor bebek. 995 Gr çıktı. İlk başlarda haftasına göre biraz ilerdeydi 2 aydır 3-4 gün geriden geliyordu. Bu ay dikkat etmeme rağmen ara açılmış. Daha da açılmasından korkuyorum. Başına gelen var mı?
Bende gecen pazartesi 26 olmam gerekirken 25 demisti.hatta 17gun arayla kontrole gelmistim.1hafta bile buyumemisti doktor onemsemedi.bugun gittim kilosunu ne kadar demistim dedi 850 dedim 1050 dedi.olabiliyor sanirim boyle seyler.hic te farkli beslenmemistim cunku.takmayin sizde kafanizi fazla bence😊

Kizlar bu kac haftalik gozuktugunu kiloya mi bakarak soyluyorlardir yoksa boya mi yoksa o fl,hc,ac gibi degerlerin ortalamasi olarak mi soyluyorlardir.bana o degerlerin oldugu kagidi vermedi,boyunu da sormagi unuttum da merak ettim😐

Kizlar bu kac haftalik gozuktugunu kiloya mi bakarak soyluyorlardir yoksa boya mi yoksa o fl,hc,ac gibi degerlerin ortalamasi olarak mi soyluyorlardir.bana o degerlerin oldugu kagidi vermedi,boyunu da sormagi unuttum da merak ettim😐
Verileri girince sistem otomatik veriyor.Benim doktorum önce kafayı olmuyor şu hafta su gün sonra karın diyor şu hafta şu gün sonra bacak hepsini girince kilosunu haftasını veriyor boyu içinde fl 7 ile carpiyor

Merhaba canım sadece ultrasonla mı baktı benim kese ile bebiş alttan muayene de gözüktü ultrason da kese gözüktü çok net değildi bebek de o yüzden sordum alttan bakmadı mı?
Canımm bende iki gün önce gittim doktorum ultrasyonla göremedi ama alttan görünür dedi bende hepduydugum korkularla baktırmadım alttan şimdi iki gün sonra yani bugün yeniden çağırdı yine görünmezse alttan baktirimmi bilmiyorum çok korkuyorum açıkcası ya lekelenme olursa bişey olursa diye ben çok evhamlıyım zaten gerci bütün anneler öyledir eminim :KK43:

Canımm bende iki gün önce gittim doktorum ultrasyonla göremedi ama alttan görünür dedi bende hepduydugum korkularla baktırmadım alttan şimdi iki gün sonra yani bugün yeniden çağırdı yine görünmezse alttan baktirimmi bilmiyorum çok korkuyorum açıkcası ya lekelenme olursa bişey olursa diye ben çok evhamlıyım zaten gerci bütün anneler öyledir eminim :KK43:
Canım Bi sorun olacağını sanmıyorum ilk haftalarda ultrasonda göremeyince alttan bakılıyor bana 2 3 defa bakılmıştı çok şükür bak 31.haftaya geldim ne lekelenme ne başka birşey olmadı doktor zorlamıyor zaten bakarken endişen olmasın hafta erken olunca karından zor görünüyor minnoşlar küçük olduğu için alttan muayene de net gözüküyor zaten 1 defa bakar tahminimce görünce bir daha bakmaz

Verileri girince sistem otomatik veriyor.Benim doktorum önce kafayı olmuyor şu hafta su gün sonra karın diyor şu hafta şu gün sonra bacak hepsini girince kilosunu haftasını veriyor boyu içinde fl 7 ile carpiyor
Hep o olcum kagidini verirdi bu sefer vermedi,kilosunu haftasini soyledi.sormayi unuttum bende.gecen sefer gerideydi haftasi ilerleyince sevincime unuttum.fl ile sıkınti vardi,umarim duzelmistir🥴fl yi deseydi bari😅

Kızlar covid testim pozitif çıktı çok fena öksürük var nefes darlığı var 31 haftalığım var mı aranızda böyle bişey yaşayan neler yaptınız çok zor gerçekten Rabbim kimsenin başına vermesin
Cok gecmis olsunEczaneden umca damla alabilirsin tabiki doktoruna danışarak ben hamilelik öncesi kovit olduğumda kullanmıştım içinde tamamen bitkisel bir karışım var ve hamilelik içerisinde de kullanılabileceğini duymuştum.

Merhabalar ben bebek giysileri ve bebek battaniyeleri örüyorum.. Düşünürseniz özelden size insta sayfamı atabilirim.. Türkiye nin her yerine kargo ile gönderiyorum..

Kızlar covid testim pozitif çıktı çok fena öksürük var nefes darlığı var 31 haftalığım var mı aranızda böyle bişey yaşayan neler yaptınız çok zor gerçekten Rabbim kimsenin başına vermesin
Geçmiş olsun canım, aşı olmusmuydun?
Ben gebeligimin basında geçirmiştim, sadece c vitamini ve kan sulandırıcı kullandım başka ilaç yasaktı.. ateşin olursa parol alabilirsin..doktorunla iletişime geç mutlaka, inş kolay bi şekilde atlatırsın 🙏🙏🙏

X