2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar vücudunuzda varis oluşumu oldumu benim bacaklarımda çok oluştu napıcaksam
Bende oluşmadı ama oluşabilir bilemiyorum. Yapısal da olabiliyor. Herkeste olmuyor çünkü. Sıkı çoraplar giyin diyorlar. Tayt ya da dar paça pantolonlar da. Faydası olur inşallah

Evet kuzum uzun zamandır yoktun. Hoz geldin. Inşallah iyidir bebiş, cinsiyeti de öğrenirsin ❤ bakalım ne olacak annesi❣
Hoş buldum tekrardan canımbakalım iyi mi yaramaz yola çıkmadan çok iyiydi. Ben gebeliği öğrendiğim günden beri erkek hissettim, ama öncelik sağlıklı olması, tek dileğim. Sen nasılsın? yolunda mı herşey?Ne kadar oldunuz

Canım çok üzüldüm Allah sabırlar versin ne söylesek boş hiçbir şey içindeki acıyı dindirmez ama Allah'ın da vardır bi hikmeti en kısa zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin

Yaa çok üzüldüm canım neden durmuş ki kalp atışıAllâh sağlıklı hamilelik nasip etsin tekrar geçmiş olsun

Allah yardımcınız olsun , sizde herhangi bi belirti oldu mu

Başınız sagolsun çok üzüldüm Allah sağlıklı sıhhatli tekrar nasip etsin. Bende 3 tane kaybettim arka arkaya 21 20 18 haftalik.Seni çok iyi anlıyorum.Allah a tevekkül et isyan etme senin için hayırlı olanı versin Rabbim.

Tesekkur ederim kuzum iyiyim iyiyiz çok şükür bebeği de oldu bi 10 gün görmeyeli haftaya randevum tee bakalım Inş iyidir ❤ 16 haftamız bitiyor bugün allahın izni ile. Kızım olacak bu arada.. ya ne hissedersen o olur bence içimize doğuyor. Bende kız hissettim öyle oldu. Sanada bi prens ❣

Çok üzüldüm canimm. Rabbim sabrını versin doktorlar bir şey dedi mi nedeni için? Senin ağrın sizin oldu mu, korkuyordum dedin bi belirti mi vardı

İnşallah şmdi sağlıklı bi şekilde kucağınıza alırsınız.Hissettnz mi kaybettiğiniz zaman peki

İnşallah şmdi sağlıklı bi şekilde kucağınıza alırsınız.Hissettnz mi kaybettiğiniz zaman peki
İlki hiç hissetmedim 4 hafta kalmış karnımda 2.ci gelişimi geriydi bekliyorduk suyu azdı onu hissettim.3.de hareketlerini hissediyordum 1 hafta hiç hareket ermedi dedim gitti nitekim de öyle oldu 3 ude erkekti benim 3 ününe rüyamda gördüm.Korku geliyor insana kafaya çok takıyorsun.Allah bu bebeğimi kucağıma almayı nasip etsin bu sefer sübyan muskasi yaptırdım.Ogrenir öğrenmez igneye başladım hayırlısı olsun verende Allah alanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…