2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Gobeginiz cikarken belinizde veya karin cevrenizde sanci hissettiniz mi
Belimde herhangi bir ağrı sancı yok olmadı canım. Ama karın çevrem komple ara ara sancılı ağrılı oluyor. Kısa kesik kesik acı-ağrı diyebilirim. Rahim kasları gerildiği için çok normal. Hepimizin ağrı eşiği farklı olduğu için hepimiz bu ağrıları farklı hissediyor olabiliriz. Ama içini rahatlatmak için yine bi doktora gidip bebeğini gör istersen.

Evet takipli doktoruma gittim özellikle sordum bir de bana da hiçbir sorun yok dedi hamilelikte kullanılır dedi ama insan yine de çekiniyor canım daha önce bulantı hapı hariç hiçbir ilaç kullanmadım onu da çok nadir kullandım

merhaba kizlar 12 haftamda ultrasona girdim. doktor kiza benziyor dedi. resimde bakiyorum sanki erkeye benziyor. merak etdim. siz de bir bakarmisiniz lutfen. sadece merak etim

Tesekkur ederim oylr yapayim

merhaba kizlar Eki Görüntüle 2870556 12 haftamda ultrasona girdim. doktor kiza benziyor dedi. resimde bakiyorum sanki erkeye benziyor. merak etdim. siz de bir bakarmisiniz lutfen. sadece merak etim
Bacak arasında bi çıkıntı görmemiştir doktor o yüzden öyle demiştir..şu anki pozisyonunda varsa da çıkıntı belli değil kuzum

Günaydın kızlar.ya bu rüyalar beni mahvediyor dün gecede eşimin davranışları yüzünden boşanmaya karar veriyordum rüyamda adama git istemiyorum diyordum.o an elime geçse bir kaşık suda boğardım.gerçi bu rüyada 2,5 aydır aynı evde ev arkadaşı gibi yaşamında etkisi vardır dr şu anda kanama yoksa ilişkide sorun olmaz dedi geçen hafta ama düşük yaptığım rüyayı gördükten sonra cesaret edemiyorum.

Ahh bu ruyalarrr sen cok zorlamadan ilişki olayını düşün kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…