2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Cinsiyeti söylememesini anladım görmemiştir normal yani. Ama kalp atış hızını söylememek nedir yaa
Ben de anlamadım mecbur 3 hafta daha bekleyeceğim. Bi de bana diğer gelişinde hatırlat ayak tabanlarına tekrar bakacağım dedi tahmin edersiniz ki nedenini söylemedi nedendir bi bilginiz var mı acaba?

Kızlar 2 li taramanın kan sonucu çıkmış bir bakarmısınız inş sağlıklı olsun

Eklentiler

• Screenshot_2021-06-14-15-11-15-743_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 30
Bende fazlası var o göbişin

Bende öğrenemedim daha canım.oğlumda 11 haftada söylemişlerdi bunda da aynı Dr aynı hafta gittim ama söylemek için çok erken dedi.bir ay sonrasına randevu verdi ama ben sesli olarak düşününce bir ay çok uzun bir süre dedim.oda güldü 15 gün sonra gel bakalım o zaman dedi

Kızları cumartesi gecesi düşük yaptığımı gördüm rüyası bile çok kötüydü.kanamanın başladığını görüyorum bu normal değil bukadar kanama normal olamaz diyip ağlamaya başlıyorum o an elimden hiç bir şey gelmemesi çok üzdü beni anlatırken bile gözlerim doluyor.allahım hepimizi evlatlarımıza sağ salim kavuştursun inşallah

Ayy cinsiyeti öğrendikten sonrasını düşünmeye başladım. Ne zaman doğacak diye gün sayacağız

Amin canım

Allah korusun kuzumm. Hepimiz dilerim sağlıkla alırız yavrumuzu kucağımiza ❤

Kızlar midem ağrıdığı için doktor bana son gittiğimde bi ilaç yazdı panto adında bir hap ancak ilaçta gebelere önerilmez diyor sizce kullanmalı mıyım

Kızlar midem ağrıdığı için doktor bana son gittiğimde bi ilaç yazdı panto adında bir hap ancak ilaçta gebelere önerilmez diyor sizce kullanmalı mıyım
Canım doktoruna güveniyorsan kullan tabi ki. Benim de omzumda tendinit var, ortopediste gitmedim kendi doktorum ilaç yazdı. İlaçların içinde gebelere önerilmez diyor ama kullandım. Bu ilaçların sınıflandırılması varmış. Bazıları kesinlikle kullanılmamalı, bazıları hastalığın seyrine göre kullanılabiliyor vs. Doktorumuz bizi bildiği için güvenebilirsin bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…