2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar 2 li taramanın kan sonucu çıkmış bir bakarmısınız inş sağlıklı olsun

Eklentiler

• Screenshot_2021-06-14-15-11-15-743_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2021-06-14-15-11-15-743_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 30
Hamişleeer ben göbek güncellemesiyle geldim 😂 Karnım için “bir gün var bir gün yok, şişkinliktir” diyordum ama artık sertleşti ve değişmeyen bir şekilde çıktı.🙈 Şu an böyleyim, şimdiden patlayacak gibi hissediyorum 😱 Çatlak kremini günde 2’ye çıkarttım, güneş yüzünden ekstra kuruyor cildim. Bu arada biliyorsunuz güneş kremi mutlaka sürmemiz gerek yoksa hamilelikte güneş lekesi oluşabiliyor. Ben yüzüme 30faktör sebamed güneş koruyucu sürüyordum. Yetmedi sol yanağımda ufak güneş lekesi oluştu. Şimdi eczaneden 100 faktörlük bioderma falan almayı düşünüyorum, önerisi olan varsa yazabilir. Siz de mutlaka güneş kremini ihmal etmeyin 🌞🌻 Göbeği bu kadar olan var dimii? Var olsun lütfennn 👀👀
Bende fazlası var o göbişin :KK70:

Merhaba anneler, bugün randevum vardı. 2li test yaptırmak istemediğim için ense kalınlığına burun kemiğine falan bakıldı. Doktora cinsiyeti hakkında bişi söyleyebilir misiniz dedim kordonunu bacaklarının arasına almış bacaklarını da kendine çekmiş göremiyorum dedi 😔 o kadar da çikolata yedirdi yarım saat yürümeme zaman vermişti halbuki 🤧
Kalp atışı hızını söyler misiniz dedim tıp kitaplarında öyle bişi yok dedi onu da söylemedi ☹️☹️☹️
burda 12.haftada öğrenenleri duyunca çok heveslenmiştim aslında 🤧
Bende öğrenemedim daha canım.oğlumda 11 haftada söylemişlerdi bunda da aynı Dr aynı hafta gittim ama söylemek için çok erken dedi.bir ay sonrasına randevu verdi ama ben sesli olarak düşününce bir ay çok uzun bir süre dedim.oda güldü 15 gün sonra gel bakalım o zaman dedi :işsiz::işsiz:

Kızları cumartesi gecesi düşük yaptığımı gördüm rüyası bile çok kötüydü.kanamanın başladığını görüyorum bu normal değil bukadar kanama normal olamaz diyip ağlamaya başlıyorum o an elimden hiç bir şey gelmemesi çok üzdü beni anlatırken bile gözlerim doluyor.allahım hepimizi evlatlarımıza sağ salim kavuştursun inşallah :KK61::KK61:

Bende öğrenemedim daha canım.oğlumda 11 haftada söylemişlerdi bunda da aynı Dr aynı hafta gittim ama söylemek için çok erken dedi.bir ay sonrasına randevu verdi ama ben sesli olarak düşününce bir ay çok uzun bir süre dedim.oda güldü 15 gün sonra gel bakalım o zaman dedi :işsiz::işsiz:
Ayy cinsiyeti öğrendikten sonrasını düşünmeye başladım. Ne zaman doğacak diye gün sayacağız 😅😅

Kızları cumartesi gecesi düşük yaptığımı gördüm rüyası bile çok kötüydü.kanamanın başladığını görüyorum bu normal değil bukadar kanama normal olamaz diyip ağlamaya başlıyorum o an elimden hiç bir şey gelmemesi çok üzdü beni anlatırken bile gözlerim doluyor.allahım hepimizi evlatlarımıza sağ salim kavuştursun inşallah :KK61::KK61:
Amin canım 🙏

Allah korusun kuzumm. Hepimiz dilerim sağlıkla alırız yavrumuzu kucağımiza ❤🙏

Kızlar midem ağrıdığı için doktor bana son gittiğimde bi ilaç yazdı panto adında bir hap ancak ilaçta gebelere önerilmez diyor sizce kullanmalı mıyım🤔

Kızlar midem ağrıdığı için doktor bana son gittiğimde bi ilaç yazdı panto adında bir hap ancak ilaçta gebelere önerilmez diyor sizce kullanmalı mıyım🤔
Canım doktoruna güveniyorsan kullan tabi ki. Benim de omzumda tendinit var, ortopediste gitmedim kendi doktorum ilaç yazdı. İlaçların içinde gebelere önerilmez diyor ama kullandım. Bu ilaçların sınıflandırılması varmış. Bazıları kesinlikle kullanılmamalı, bazıları hastalığın seyrine göre kullanılabiliyor vs. Doktorumuz bizi bildiği için güvenebilirsin bence. 🌸

X