2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Ara ara oluyor canim belime ve kalcama vuruyo ozellikle. Buyumesine yoruyorum ben de doktorum da olur demisti kanama ve siddetli artan bir agrin olmadigi surece hicbir sorun yok normal demisti

İyi akşamlar güzel anneler ben yine bedenime sığmaz oldum biri bı iğne ile dokunsa patlayacak gibiyim bide bu ara çok sinirliyim bu hormonlar ne tuhaf tüm bünyeyi bir anda değiştiriyor

Hep korktugum sey hamilelik boyunca olucak mi acaba diye..gecmis olsun canim en kisa surede gecer biter insallah

İyi akşamlar güzel anneler ben yine bedenime sığmaz oldum biri bı iğne ile dokunsa patlayacak gibiyim bide bu ara çok sinirliyim bu hormonlar ne tuhaf tüm bünyeyi bir anda değiştiriyor
Iyi aksamlar canim Ayni seyler bende de var ya sinirleniyorum ya da en ufak birseye ağlıyorum. Geçici ins. Aksamlari yürümeye başladım belki iyi gelir

Yaaa hadi bakalım merakla bekliyoruz bebisi
2 haftada bir gidiyorum kuzum genelde

Tatlım naptin gittin mi doktora

Hep korktugum sey hamilelik boyunca olucak mi acaba diye..gecmis olsun canim en kisa surede gecer biter insallah
Gerçekten çok zor bişey hamilelikte hormonlarla daha da artarmış. Konuşamıyorum yiyemiyorum gülemiyorum. Çok dikkat et canm şekerli şeyleri hiç abartma çekilecek gibi değil.

Tatlım naptin gittin mi doktora
Şimdi geldim antibiyotik parol içebilicem inşallah veeeeeeeee kızım olacakmış %90 yüz üstüydü sonra bize Bi döndü bacaklarını ayırdı doktor bu sefer bulduk kızı dedi. Ama 10 gün sonra gel netleşsin emin olalım dedi ya kız annesi nasıl olunur öğrencim çok mutluyum dişim çok kötü gülemiyorum konuşamıyorum o ayrı düşünüp beni sorduğun için ayrıca teşekkür ederim güzel anne

Canım benim geliyor bir prenses saglikla sıhhatle gelsin yavrularımız ❤ ah şu dişinde bi geçeydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…