2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Hamile arkdslar bir ser danisacagim size. Benm bugun catlamam oldu bekledik bu ay olmayinca esim is seyehatine cikti.gelmez kac gun. En son iliski 48 saat once oldu . Spermleein etkisi olur mu. Bu sekilde catlamadan 2 3 gun once birliktelik yasayip hamile olan var mi

Merhaba güzel hamişlerr Nasıl gidiyor? Bendeki kasık ağrıları biraz hafifledi şükür Onun dışında belirtim falan kalmadı valla, 2.trimester en rahatı diyorlardı doğruymuş. Karnımın çıktığını sanmıştım ama heralde sindirim sistemindenmiş, geri gitti. Kilo da hiç almadım. 14+5 bugün. Son kontrolüm 12 gün önceydi, bir sonraki 30’unda. Tatile gelmiş olmasam bi gidip oğluşumu göresim var Sizde durumlar nasıl? Kendini hamile gibi hissetmeyenler var mı benim gibi?

Hellloo canimm, bende az önce doktordan geldim. Şükür bebek iyi. Bi sonraki kontrolüm 29 unda. Ahh sorma 2 kilo.almisim bu ara biraz fazla kaçırdım. Doktorum dikkat et kilo alma dedii.. yarından itibaren dikkat edicem . Benimde şükür bu ara ağrım sizim yok.
Ah tatilde olman ne güzel, yüz bol bol mis gibiiii

Yaa nasıll kiloo aldınn taktikk verr lütfeen

merhaba arkadaslar. 12+2 gunluk oldum. bugun doktora gittim. ultrasonda bebeyin iyi oldugunu soyledi. ama doktorum clexan yazdi 10 gunluk. cinsiyyetini soylemedi cok erken dedi. 10 gun sonre tekrar ultrasona gitmeliyim. Allah herpimizin yardimcisi olsun. biraz korkuyorum. acaba bebeyime bir sey olurmu diye

Oh olsun iyi olun da kilo olayı çözülür yüzüyorum yüzüyorum, kasık ağrım varken denize girdiğim an yok oluyordu valla, suyun iyileştirici gücü

Yaaa bide yedim yedim falan diyorsun iki kiloyu yiyemeyen ben almışım bence hiç kasma 30 kg alanda oluyor ki çocuk peşinde koşarken eriyip gidiyor. Bide normal hayatta dikkat ederiz bu istisna bir durum 9 ay kaçamak olmalı. Yiyebilsem ben ah neler yerdimmmm bebişinin iyi olmasına ayrıca sevindimmmm

şu an kiloyu bebek değil ben aldığım için doktorum alma ilerleyen haftalarda al dio ahh bütün bebisler sağlıklı olsun anneleri mutlu olsun

Kuzum hiç dert etme kötü bisey olsa doktorun söylerdi. Allahım izni ile 10 gün sonra gorursun bebisi saglikla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…