2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Çok şükür iyiyiz cnim sen nasılsın? Dinden beri hafiften bel ağrım ve kasik ağrım var bu ağrılar korkutmuyor değil hani. Inş normaldir
Normaldir kuzum ara ara benimde oluyor.. iyiyiz şükür kuzum
Ben gün sayıyorum 8 günüm kaldı kontrolümü sabırsızlıkla bekliyorum☺️☺️ bulantı ilacımı bıraktım bağımlılık yapıp doğurana kadar kullanmak zorunda kalmıyim diye 😊😊😊 Sen nasılsın güzel anne 🤩

Eğer bulantı olmuyorsa iyi yapmışsın canimm..iyiyiz şükür canimm

Kızlar süt içiyormusunuz ? İçiyorsunuz da hazır süt mü yoksa dışardan alıp kaynatıp mı acaba

Normaldir kuzum ara ara benimde oluyor.. iyiyiz şükür kuzum

Eğer bulantı olmuyorsa iyi yapmışsın canimm..iyiyiz şükür canimm
Birden diş ağrım başladı katlanılmaz boyutta diş doktoruna gittim az önce antibiyotik ve parol verdi. Doktoruma sordum yarın gel bebeğe bakalım ona göre kullan dedi. Hiç bir anımızın garantisi yok gerçekten. Bir mesaj önce 8 gün diyordum nasıl geçecek derken şimdi ilaç kullanmamak için gidiyorum☹️

Birden diş ağrım başladı katlanılmaz boyutta diş doktoruna gittim az önce antibiyotik ve parol verdi. Doktoruma sordum yarın gel bebeğe bakalım ona göre kullan dedi. Hiç bir anımızın garantisi yok gerçekten. Bir mesaj önce 8 gün diyordum nasıl geçecek derken şimdi ilaç kullanmamak için gidiyorum☹️
Geçmiş olsun kuzum, evet öyle valla. Buna şükür diyelim diş sorunu gebelikte çok şık oluyor zaten malesef. Iyi yanından bakalım bebisini göreceksin yarın ❤

Geçmiş olsun kuzum, evet öyle valla. Buna şükür diyelim diş sorunu gebelikte çok şık oluyor zaten malesef. Iyi yanından bakalım bebisini göreceksin yarın ❤
Aynen canım yanağım şişti. Yarın inşallah bebeğimi görücem inşallah cinsiyetini de öğrenirim de fıstığım diye sevip kızım oğluma bağlıyorum bu karmaşa çözülür🥰🥰🤪 Sen daha sık gidiyorsun galiba doktora benim bir ayı geçti çünkü

X