2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Nasıl bir teori acaba benim beta 63 dr kıza benziyor dedi ama bilemiyorum
Beta belli sure yuksekip sonra dusmeye basliyor ya yaklasik12. Haftaya geldigi vakit ikili test zamani hala 50 bin ustuyse kiz olma ihtimali daha yuksek 20 lerdeyse erkek diye biliyorum. Benim de 60

Kizlar son kontrolde doktor bebegin kafasini bacagini ayri ayri olctu. Oncesinde bastan popoya olcup hafta hesapliyordu ya belli bir hafta sonra olcum ayri ayri mi yapiliyor

Beta belli sure yuksekip sonra dusmeye basliyor ya yaklasik12. Haftaya geldigi vakit ikili test zamani hala 50 bin ustuyse kiz olma ihtimali daha yuksek 20 lerdeyse erkek diye biliyorum. Benim de 60
Bu teoride doğru değil bnce yengemin 50 den azdı ve minnoş bir kızımız var

Kızlar 14+2’yim. Kasık ağrım oluyor sürekli. Vajinadan bir sancı şeklinde girip çizgi şeklinde göbek deliğime uzanıyor ve sonra geçiyor. Gün içinde çok kez olup geçiyor. Kalıcı bir ağrı değil, sancı gibi girp çıkıyor. Sizde de var mı? İnternette “3. Ve 4. Ayda rahim büyümesinden dolayı kasılma ve sancılar olması normaldir” diyor. Tek ben değilim dimi bu ağrıyı çeken

2 gün önce benimde baya kasik ağrım vardı. Normaldir canimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…