2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Yaa beta çok yüksek geldi bana acaba çoğul gebelik mi mutlaka kese görünür haftanıza göre boyu da belli olur ona göre doktor söyler ama en erken 6.hafta gibi kalp atışı

Hoş geldin busracim. Inşallah ikinci bebeğinide sağlıkla kucağına alirsin . Son adet tarihi? Beklenen doğum tarihi? Yaşın? Bunları eklicem ilk sayfadaki listeye
HoşbuLdum Canım Amin canım benim inşallah hepimiz alalım kucağımıza sağlıkla 10.03. 2021 Sat Canım 15.12.2021 28 canım benim
Hoş geldin busracim. Inşallah ikinci bebeğinide sağlıkla kucağına alirsin . Son adet tarihi? Beklenen doğum tarihi? Yaşın? Bunları eklicem ilk sayfadaki listeye

Saol canım benim HoşbuLdum Amin İnşallah Hepimiz ALaLım SağLıkLa KucağımızaSon Adet Tarihim 10.03.2021 Beklenen Doğum Tarihi 15.12.2021 İnşallah Yaşımda 28 Kuzum

Yaş 30
Sat 02.03.2021
Beklenen doğum 07.12.2021
1. Cocuk
Eklerseniz sevinirim

Yaa beta çok yüksek geldi bana acaba çoğul gebelik mi mutlaka kese görünür haftanıza göre boyu da belli olur ona göre doktor söyler ama en erken 6.hafta gibi kalp atışı
Çoğul gebelikte genetikte olması gerekiyormuş canım bizde hiç yok eşimdede bendede olmasını isterdim tabi
Bi gidiyomuşum düşünsene doktor diyomuşki senin bebek 2 aylık üstüne görmüşsün

Hoş geldin canim. Maşallah sağlıkla gelsin bebisin dun geceden beri benimde sol kasik ağrıyor bacağıma vuruyor hafif hafif.
Sol kasik ağrısı yumurtlamadan sonra hep oldu bende. Hatta adet olsam rahatladı diye bekledim. Bir iki gündür azaldı
Sola mi yerleşti.acaba dedim hep

Doktor banu çiftçiyi bende kullanıyorum güzel bir uygulama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…