2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Az kaldı Ben gebelik öncesi demir d vitamini omega folik asit kullanıyordum. Gebeliği öğrenince folik asit hariç hepsini kestim canim. Doktor verirse alırım ilerleyen süreçte.

Sol kasik ağrısı yumurtlamadan sonra hep oldu bende. Hatta adet olsam rahatladı diye bekledim. Bir iki gündür azaldı
Sola mi yerleşti.acaba dedim hep
Benimde hep sağda sanci oldu dün solda oldu ilk kez.. olabilr kuzim ağrıdığında göre o bölgede biseyler olmuş demekki

Kızlar hiç belirtiniz var mı. Tiksinme bulantı gibi
Adet ağrıları gelip gidiyor. Batmalar biraz azaldı, hapşururken ya da öksürürken dikkat edince pek olmuyor. Göğüslerimde biraz hassasiyet var. Bulantı ya da tiksinme yok da salçalı ya da çok domatesli yemeklerden sonra çok fazla yanma oluyor o yüzden fazla kaçırmamaya çalışıyorum

Kızlar merhaba
30 yasindayim sat 28 subat. Beklenen dogum tarihi 5 aralik. Ilk bebegim olucak nasipse.
2 kaybım oldu benim 1.si mol gebelikti 2.si kimyasal gebelikti...Kafaya cok taktim hic olmucak gibi geliyodu ne zaman olucaksa olsun bıraktım artık dediğim an öğrendim hamile oldugumu..pazartesi kontrolum var keseyi gorelim dedi dr tabi yasanilanlardan dolayi beta hcg takibindeyim 2 gun once 333 bugun 859 cıktı. Pozitif dusunmeye rahatlatmaya calisin kendinizi..Allah bebişlerimizi sağlıkla kucaklarımıza almayi nasip etsin

Varmı öyle bi ihtimal şüphelendiğin mesela ben tam adet günümde yaşadım yerleşme kanaması eğer az daha yoğun ve uzun sürse adet diyebilirdim ama erken yumurtladın belki de o olabilir hayırlısı artık bünyeden Bünyeye değişiyor en doğru bilgiyi doktorun verir tabiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…