2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın herkese, benim merak ettiğim bir şey var şimdi biz kese ve kalp atışını sat a göremi görüp duyuyoruz yoksa beta hcg değerine göremi
eğer betaya göre ise bu değerler kaç olmalı

Günaydın herkese, benim merak ettiğim bir şey var şimdi biz kese ve kalp atışını sat a göremi görüp duyuyoruz yoksa beta hcg değerine göremi
Yanı kuzum keseyi hcg değeri ortalama 2000 üstü vajinadan 6000 üstü filan üstten görüyorlar. Yanı adetin üzerinden bi 10 geçince doktora gidince hcg testi istemiyor onlar direkt ultrasonla takip ediyorlar.
Adet döngüsünde herkesin yumurtlama zamanı farklı olduğu için son adet tarihi baz alınıyor gebelik hesabında.

Kese beta ya göre biraz canım beta bin ile 3bin arası olduğu zaman 4 4 bucuk haftalık oluyo muhtemel kese görünür kalp atışı da keseyi görmeden Bi hafta 10 gün sonra

Merhaba kizlar dün hamile oldugumu ogrendim beta degerim 5000 cikti ve kesemizide gördük haftaya da doktor kalp atisina bakalim dedi haftaya 6 haftalik oluyormus kalp atisi duyulur mu
Oy maşallah kuzum. 6. Haftada kalp atışı duyulmaya başlıyor. Inşallah sağlıkla duyarsın istersen bilgilerini ver seni de ilk sayfadaki listeye ekleyelim

Kese beta ya göre biraz canım beta bin ile 3bin arası olduğu zaman 4 4 bucuk haftalık oluyo muhtemel kese görünür kalp atışı da keseyi görmeden Bi hafta 10 gün sonra
Ya mesela ben pazartesi büyük ihtimalle gidicem doktora ama ben kendimden yola çıkırak söylüyorum regl 5 gün geçince benim beta 16000 çıktı.
O halde ben gittiğimde kalp atışı falanda duyarmıyım onu hesaplamaya çalışıyorum perşembe 16000 Rabbim nasip ederse pazartesi 30BİN olur ozaman

Kaç hafta kaç günlük oluyorsun doktora gideceğin gün

Tamam olur canim birde beta degerim normal mi tecrubeli olanlar
Sat 27 şubat
Yaş 27
Yillar sonra gelen ilk mucizem
Insallah sağlıkla gelir mucizen beta değeri erken dollenme geç döllenmeye göre değişiyor. Sen artık keseyi görmüşsün önemli olan o kuzum. Sırada kalp atışı var onu da sağlıkla duy sağlıkla ilerlesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…