2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kizlar dün hamile oldugumu ogrendim beta degerim 5000 cikti ve kesemizide gördük haftaya da doktor kalp atisina bakalim dedi haftaya 6 haftalik oluyormus kalp atisi duyulur mu
Beklenen cok mutlu oldum hamis olmana. Ben 4 takımdan tanıyorum seni. 1delimavi ben

24 saat arayla değerim 2 kat artmisti canim benim iki gun sonra da 3 kata yakin artti doktorum normal keseyi görmeyi beklicez demisti kötü düsünme canim cogul gebelik de olabilir icini ferah tut

Kizlar dus almakta bi sikinti olur mu bu surecte banyoya girdim geri ciktim acaba bir sıkıntı olur mu diye

Kizlar dus almakta bi sikinti olur mu bu surecte banyoya girdim geri ciktim acaba bir sıkıntı olur mu diye
Ben bir kez sicak dus aldim sonra araştırdım ılık duş daha iyiymiş. Bence problem.olmaz çünkü ben kac oldu yapiyorum. Cok sicak yapma suyu

Sonuç gayet güzel kuzum. Öyle 2 kat filan artmıyor bazen daha yüksek artıyor

Tesekkur ederim iyiyiz bebis mutlulugundayim. Saglikla kucağımıza alalim insallah.. günlerimiz pes pese keseyi kaçıncı gün gördün. Kalp atisi icin gun verdi mi doktor.
5 hafalik olmus canim bizimki dün gördük kesemizi haftaya cumartesi kalp atışı icin gel dedi . Senin bebis ne kadar canim sen ne zaman kalp atisini duyacaksin

Ben bir kez sicak dus aldim sonra araştırdım ılık duş daha iyiymiş. Bence problem.olmaz çünkü ben kac oldu yapiyorum. Cok sicak yapma suyu
Bizim bebiş uzun yollardan geldi ya o yüzden bisey olur mu korkusundayiz ve hala inanamiyoruz gercdkten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…