2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar anlayan baksın lütfen ikili test sonucum düşmüş sisteme hiç bir şey anlamıyorum inşallah kötü bir şey yoktur☹️

Eklentiler

• 47CEF4B0-06CB-4292-A9D6-71872EB17916.png
    47CEF4B0-06CB-4292-A9D6-71872EB17916.png
    220,6 KB · Görüntüleme: 62
  • 811190A6-370E-4C1D-A442-15C69C17EABA.png
    811190A6-370E-4C1D-A442-15C69C17EABA.png
    194,8 KB · Görüntüleme: 57
Benimkine yakın değerler doktor normal demişti. Seninkide normal kuzumm allahın izni ile. Ne zmn doktora gideceksin tekrardan
Perşembe günü tekrar çağırdı canım tuzlu yeme dedi , telefondan uzak dur Falan tuzdan dolayı sanırım tansiyon mu ne bişeyler yüksekmiş ilaç verdi 35 haftaya kadar kullanacakmışım 🤷🏼‍♀️

Perşembe günü tekrar çağırdı canım tuzlu yeme dedi , telefondan uzak dur Falan tuzdan dolayı sanırım tansiyon mu ne bişeyler yüksekmiş ilaç verdi 35 haftaya kadar kullanacakmışım 🤷🏼‍♀️
Telefon niye ki sebebni söyledi mi

Kızlar ikinci hamileliği olanlar özellikle karnınızın alt bölgesinde böyle Bi hafif kıpırtı hissediyor musunuz? Araştırdım iki ve üstü hamilelik yaşayanlar 13 haftada bile hissedebilirmiş bebek hareketlerini. Hem gaz ve bağırsak hareketlerinden ayırt edebildiği için hemde karın daha çabuk esner ve incelirmiş. İki üç akşamdır yan yattığımda alt kısımda hafif çarpma hissediyorum ama 1 kere falan. Bağırsak hareketlerimi ayırabiliyorum daha şiddetli oluyo. Sizde de hisseden var mııııııı¿?

Bi ben mi kaldım öğrenemeyen 😔 arkadaşım özel hastaneye gidiyor 12.haftasında yasal kürtaj süresi dolmadığı için cinsiyet söylememişler 😒😒Benim de ctesi randevum var inşallah benim doktorum söyler 🌼🌼
Bende varım benimde salı günü özelde muhtemelen öğrenirim diye düşünüyorum.oglumda aynı Dr 11 hafta içerisinde söylemişti

Tabi tuz sknti hamilelikte kuzum bisey olmaz tedbirini alırsan inşallah 🙏

Kızlar ikinci hamileliği olanlar özellikle karnınızın alt bölgesinde böyle Bi hafif kıpırtı hissediyor musunuz? Araştırdım iki ve üstü hamilelik yaşayanlar 13 haftada bile hissedebilirmiş bebek hareketlerini. Hem gaz ve bağırsak hareketlerinden ayırt edebildiği için hemde karın daha çabuk esner ve incelirmiş. İki üç akşamdır yan yattığımda alt kısımda hafif çarpma hissediyorum ama 1 kere falan. Bağırsak hareketlerimi ayırabiliyorum daha şiddetli oluyo. Sizde de hisseden var mııııııı¿?
Canım ben üç dört haftadır hep aynı yerde kıpırtı hissediyordum.ayni yer olmasa gaz diyeceğim ama hep aynı yer.iki seferdir Dr bakarken dikkat ediyorum kese biraz altında.belki kordonun geldiği yerdir diye düşündüm bende.ama bu gece uyurken rüyamda hareket ediyormuş ve ben karnıma baktığımda ellerinin şeklini görüyorum.rüya bile olsa çok güzeldi

Canım ben üç dört haftadır hep aynı yerde kıpırtı hissediyordum.ayni yer olmasa gaz diyeceğim ama hep aynı yer.iki seferdir Dr bakarken dikkat ediyorum kese biraz altında.belki kordonun geldiği yerdir diye düşündüm bende.ama bu gece uyurken rüyamda hareket ediyormuş ve ben karnıma baktığımda ellerinin şeklini görüyorum.rüya bile olsa çok güzeldi
Ya bende abarttığımı falan düşündüm sizdende Bi ses çıkmıyordu. Diyorum Bi benim bıcır mı hareket etcek. Demek ki hissediliyormuş. Dediğin gibi benimde sağ alt kısımda sadece akşam sessizlikte hissediyorum. Elimi falan koyuyorum ama daha küçük olduğu için onu hissedemiyorum. 🥰🥰 Rüyan çok yakında gerçek olcak o zaman daha da mutlu olursun🤩

Kızlar anlayan baksın lütfen ikili test sonucum düşmüş sisteme hiç bir şey anlamıyorum inşallah kötü bir şey yoktur☹️
Canım bende anlamıyorum ama benim sonucumda grafikte siyah sütun varya o 35n üstünde papp 5.10 bhcg 58.50 doktorum hersey yolunda risk yok dedi
Bence seninkinde de yoktur

Kızlar dün yaptirmistim ikili testi. Bu sonuclara gore hersey normal demislerdi. Sizinle de paylasayim dedim tedirginlikleriniz varsa yardimci olur belki. Ne olursa olsun kendinizi de bebişi de uzmeyin durumlar degisebiliyor sonradan Allah bize de bebişlerimize de saglık versin🙏💜
Canım ikili testi özeldemi devletteki yaptırmıştın

X