2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Ben farkediyordunuz kilo aldım sandım hep ama baktım bu tok bi şişlik yani karnım yağlı gibi katlanmıyor löpçük gibi kalıyor progestan kullanıyorum 5. Haftadan beri inşallah ondandır bir sorun yoktur umarımm

Canim benim de cikti oglumda da cikmisti korkulacak bise yok

Maşallah çok tatlı bir hamiş olmuşsunuz, korkmayın herkesin vücudu farklı. Bizlerde de ufak ufak cikti

Maşallah çok tatlı bir hamiş olmuşsunuz, korkmayın herkesin vücudu farklı. Bizlerde de ufak ufak cikti
Çok teşekkür ederim evet güzel ama hep bol giyiyorum zaten geçen haftalardan anladım büyüdüğünü kotlarımın düğmesini zor kapatıyorum ama kapatınca da sımmmsıkı sıkıyor beni pzt günü işe kotla gitmiştim tişörtün altından düğme fermuar geri açıp çalıştım o an karar verdim artık kot giyemediğime

Ben de ayni durumdayim hamile pantolonu alacam sıkıyor cunku daha son aylarda nasil sisiyo karnim icine sigsam yeter kiyafetlerin şıklık falan gozum gormuyor

Kizlarrrr yine ben yine soruhamilelikte lazer yaptiriyormusunuz?ya da bu evde lumealar falan vardi ya onlardan yapilir mi acaba?
Ben yaptırmıyorum seanslarımı dondurdular makina ile kısaltıyorum şimdilik çok rahatım zaten az kısaltınca belli olmuyor

Ya bir türlü gidemedim eşim biraz grip oldu yarına kaldı bende gidemeyince test yaptım böyle şıktı yine 13. Gün
Ignenin etkisi değil de var gibi gebelik canim. E 13. Gün geçer herhalde iğne etkisi. En güzeli kan testi yaptırmak. Sabahtan ilk idrarla test yap koyuluk artarsa sevinebiliriz sonrada kan testi verirsin canimm

Ignenin etkisi değil de var gibi gebelik canim. E 13. Gün geçer herhalde iğne etkisi. En güzeli kan testi yaptırmak. Sabahtan ilk idrarla test yap koyuluk artarsa sevinebiliriz sonrada kan testi verirsin canimm
İnşallh canım zaten testi 1 saat önce yaptım yani 13.günümde bitiyor artık iğne değil herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…