2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Hoş geldiniz. Sağlıkla gelsin bebisler
Slmlar benide listeye eklermisniz yaş 33
2. Bebişim sat 16.mart Ankara doğum 21 aralık

Merhaba beni de listeye ekler misiniz
Yyaş 35
AGIRESUN
sat 3 mart
tahmini doğum tarihi 8 aralık
İikinci çocuk
Kese 4+5 kalp atışı 6+4
Cinsiyet Erkek

Maşallah annesi. Yakında cinsiyeti öğrenirsiniz ❣
İnş çok merakdyım çokk doktor 16 haftada da ancak dedi bende özelden bir baktırım 12. Haftadan sonra diyorum bir tane oğlum var bu da kız olursa çok güzel olur tabi Rabbim hangisini ikram ederse sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün akıllı fikirli nasip etsin banada hepimize inşallah

ben de bugün ikili test için gittim. Bir yüz üstü bir kafa aşağı döndü durdu ölçemedi doktor artık en iyi ölçümü seçelim dedi bakalım ne çıkacak :)
cinsiyeti ben çok merak ediyordum bir hafta öncesine kadar ama artık sormamaya karar verdim doktor ne zaman söylerse o zaman öğrenirim dedim:)

Siz de ankaradaymışsınız galiba listeden gördüm şimdi sizin ki kızmış hangi hastaneye gidiyorsunuz erken öğrenmişsiniz bende gideyim o doktora
Ah kuzum.gönlüne göre olsun inşallah bi oğlun varmış bir de kizin olsa güzel olur.
Çağrı gülümser hoca var, kendi kliniği var ona gidiyorum canim.instagrami var bakabilirsin kuzum ordan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…