2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Birkac yerden baktim erkek cikiyor
Valla cnim bir oglum bir kizim var elhamdülillah. Rabbim ne nasib ederse gozumuz basimiz ustune. Ama gonlumden geçen erkek cunku oglum 2.5 yasinda en azindan birbirlerine arkadas olurlar yinede saglikli sihhatli kucaklarimiza alalim fark etmez.

Bende nekadar bktiysam kiz çıkıyor. Ramzi teorosinde de kiz cikiyir

Ben size baktim erkek cikti cin takviminde.yanlis mi baktim

Enseyi dedi ama burun kemigi de iyi demedi ense olcumu iyi dedi sadece zaten 20. Hafta detayli ultrasona ozele gidecem bugun kuzenimle konustum ozeldeki doktoru cok ovdu cok guzel bakti bebegin herseyine tam 15 dakika inceledi dedi

Ben doldurulan forumda gördüm doktor yorum olarak sıkıntı yok dedi fakat 30 dk filan bakarak anca ölçüm alındı

Doğru çıkmadı benm. Ayrıca yıla göre hesaplıyo yaşımı 27 göstryo. Ama bn hala 26 yaşındym. Direk takvimden bakınca doğru ama buu hesaplama yanlış bnce. Tabi daha ne olur bilinmez de
Cin yilina gore ocak subat ta dogduysaniz 2 yas,diger aylarda dogduysaniz 1 yas ekliyor.onlar sanirim dogduklarinda kendilerini 1 yasinda sayiyorlar ondan bu ekleme

Doğru çıkmadı benm. Ayrıca yıla göre hesaplıyo yaşımı 27 göstryo. Ama bn hala 26 yaşındym. Direk takvimden bakınca doğru ama buu hesaplama yanlış bnce. Tabi daha ne olur bilinmez de
Takvimden nasil baktiniz,kendi gercek yasinizi ve hamile kaldiginiz ay i mi sectiniz?bende ona bakayim oyleyse

Benim bebek inat çıktı gerekli pozisyonu vermek istemedi o yüzden uzun sürdü. Sonrada kordonu filan kontrol ettiler sağolsun ilgili bir doktor idi
Benim gittigim doktor da dev hastanesi doktoru gibi degildi cok kibardi ilk ensesini olctum dedi dur bidaha bakalim gayet iyi dedi ama benim anksiyetem artti icimde bi sıkıntı var tek istegim saglikli sihhatli kucagima almak ne bilim sanki ikili testte olumsuz bise duyacakmisim gibi hissediyorum kendime duysam ne olacak ne olursa olsun diyorum ama elimde degil niye boyle oldum hic bilmiyorum ogluma hamileyken hic boyle bise yasamamistim

Kendini strese sokma lütfen bebekte hissediyor. En ufak birşey olsa zaten doktor bilgi verirdi. Bebekler bu ense ölçümünde gerekli pozisyonu nazlanarak veriyorlar doktorunuz o yüzden tekrar bakmıştır. Benimki de gördü ama daha sağlıklı olsun diyip tekrar ölçüm aldı

Yok doktorun bidaha olcmesiyle ilgili degil benim durumum kaygi bozuklugum var ve hamileligin en basindan beri cok negatif dusunuyorum kendime sunu diyorum bak endiselendigin hic bir sey gercek cikmadi o yuzden sakin ol ve Allaha birak herseyi.

Yok doktorun bidaha olcmesiyle ilgili degil benim durumum kaygi bozuklugum var ve hamileligin en basindan beri cok negatif dusunuyorum kendime sunu diyorum bak endiselendigin hic bir sey gercek cikmadi o yuzden sakin ol ve Allaha birak herseyi.

Psikolog desteği mi alsanız? Sizi ve bebeği etkileyecek bir durum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…