2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

ben de bugün ikili test için gittim. Bir yüz üstü bir kafa aşağı döndü durdu ölçemedi doktor artık en iyi ölçümü seçelim dedi bakalım ne çıkacak :)
cinsiyeti ben çok merak ediyordum bir hafta öncesine kadar ama artık sormamaya karar verdim doktor ne zaman söylerse o zaman öğrenirim dedim:)
Ay keşke sıraydın yaaaa söylerdi kuzum

Ah kuzum.gönlüne göre olsun inşallah 🙏 bi oğlun varmış bir de kizin olsa güzel olur.
Çağrı gülümser hoca var, kendi kliniği var ona gidiyorum canim.instagrami var bakabilirsin kuzum ordan
Allah razı olsun canım benim Rabbim sağlıklı sıhhatli evlatllar nasip etsin hepimize inşallah olmayanlarada tez zamanda nasip etsin takip ediyorum çağrı hocayı canım çok iyi bir doktor evet ama muaynesi pahalıdır tahminimce

Allah razı olsun canım benim Rabbim sağlıklı sıhhatli evlatllar nasip etsin hepimize inşallah olmayanlarada tez zamanda nasip etsin takip ediyorum çağrı hocayı canım çok iyi bir doktor evet ama muaynesi pahalıdır tahminimce
Evet bi tık pahalı canim. Doğum paketi aldik. Yoksa zor yani

Kızlar göbüşleriniz çıktımı 🤰😏😜
Alt göbek sertlelti belli olmaya başladı artık. Benimde en merak ettiğim hareket hissetmeye başlayan varmı Bi arkadaşım 3 aylıkken elimle hissediyordum dedi uzanıp göbeğine koyup kıpırtı şeklinde akşam denedim sabah denedim malesef tık yok normaldir inşallah. ikinci gebelik bide

Alt göbek sertlelti belli olmaya başladı artık. Benimde en merak ettiğim hareket hissetmeye başlayan varmı Bi arkadaşım 3 aylıkken elimle hissediyordum dedi uzanıp göbeğine koyup kıpırtı şeklinde akşam denedim sabah denedim malesef tık yok normaldir inşallah. ikinci gebelik bide
Bağırsak hareketleride olabilir arkadaşınınkı daha çok küçük değilmi hissedilmesi için 😅

Bencede 3 aylıkken kendisi içerde tamam oynarmış ama sen hissedemezmişsin bence o arkadaşının göbek serimesi felanmıştır :) bende elim göbegimde beklıyorum ama yok :)

ben de hafif hafif hissediyor gibiydim ikinci hamileliğim bu arada bu sabah doktor muayenesinde bi baktım benim hareket hissettiğim yerin çok çok alt tarafında bir yerleşimi var kesenin:) aynen çok erken henüz. gazdır bence de:)

Kizlar 12.haftada ne testleri yapiliyor.ikili diye biliyorum ama ne oluyor o tam olarak.ulturason mi,vajinal ultrason mi.kan mi veriyoruz koldan mi veriyoruz veriyorsak😁amacimiz ne?neyi ogrenmeliyiz neyi sormaliyiz🥴cok soru sordum basim dondu🤭🤭😂

ben de hafif hafif hissediyor gibiydim ikinci hamileliğim bu arada bu sabah doktor muayenesinde bi baktım benim hareket hissettiğim yerin çok çok alt tarafında bir yerleşimi var kesenin:) aynen çok erken henüz. gazdır bence de:)

Bağırsak hareketleride olabilir arkadaşınınkı daha çok küçük değilmi hissedilmesi için 😅

Bencede 3 aylıkken kendisi içerde tamam oynarmış ama sen hissedemezmişsin bence o arkadaşının göbek serimesi felanmıştır :) bende elim göbegimde beklıyorum ama yok :)

Bende öyle düşündüm benimde ikinci olacak kayıpları saymazsam.kızımda ne zaman hissettim hatırlamıyorum ama en erken 4 aydan sonraydı sanki

X