2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Geç oldu biraz ama benide ekler misiniz 🥰 yaş 29 11+6 haftalığız. 6+0 da keseyi gördük. 6+5 te kalp atışı duyuldu. 3. Çocuğum inşallah 🥰 cinsiyeti 3 hafta sonraki kontrolüm de inşallah öğrenebilirim. Yaşadığım yer İstanbul.

O baş ağrısı iyi bilirim.cuma günü yine tuttu bide migren var bende ilaçsız geçmiyor maalesef minoset veya parol kullanabiliyorsun şiddetli ve kesmeyecek gibiyse bı fincan şekerli türk kahvesi ile iç yarım saatte geçiriyor
Ya o kadar fazlaydi ki,gozumu bile acip parol icemedim yani.cok sukur daha olmadi ama olursa kahveyi deneyeyim bakalim😊tesekkurler aklimda bulunsun

Geç oldu biraz ama benide ekler misiniz 🥰 yaş 29 11+6 haftalığız. 6+0 da keseyi gördük. 6+5 te kalp atışı duyuldu. 3. Çocuğum inşallah 🥰 cinsiyeti 3 hafta sonraki kontrolüm de inşallah öğrenebilirim. Yaşadığım yer İstanbul.
Hoş geldin canim. Sağlıkla gelsin minnak. Ekliyorum şimdi

Bu arada son adet tarihi beklenen doğum tarihi? Bunları da verir misin canim

Bu arada son adet tarihi beklenen doğum tarihi? Bunları da verir misin canim
Son adet tarihi 3. 3.2021 doğum 12. 12.2021 ama iki oğlumda da hiç sancım olmadığı için doktorumun verdiği tarihte suni sancı ile normal doğurdum. Bunda da tarihe uymam daha erken olur çatı darlığı mevcut bende.

X