2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Hadi hayirli olsun kizcen🥰 cnim sen cin takvimine bkmismiydin acaba tuttumu? Benim ramzi ve cin takvimi kiz diyor bakalım ne cikicak hayirlisi. Peki bulantin cok varmiydi yoksa kiz cocuklarda bulanti kusma cok diyenlwrin tezini curutecekmisin
Kuzum cin takvimi kız rus takvimi erkek dedi.. sıfır bulantı. Sadece sabahları hafif oluyordu. Benim ilk gebeliğim erkekti o da öyle idi. Sadace sabahları çok hafif oluyordu. Curuttum gittim tezi😂

Bugun gidemedim yarin giderim insallah testin sonucu bir gunde cikarmi
Cnim ben oglumda ikiliyide 4 Boyutlu testinide devlette yptirdim ve cok memnun kaldim hatta 2li taramada cinsiyeti bile soylemisti dr. Zaten 2li taramada ense kalinligi hemen soyleniyor ardindan kan veriyorsun onun sonycuda 2 haftaya cikmis oluyor.onemli olanda usg ense kalinligi

Cnim ben oglumda ikiliyide 4 Boyutlu testinide devlette yptirdim ve cok memnun kaldim hatta 2li taramada cinsiyeti bile soylemisti dr. Zaten 2li taramada ense kalinligi hemen soyleniyor ardindan kan veriyorsun onun sonycuda 2 haftaya cikmis oluyor.onemli olanda usg ense kalinligi
Ikili tarama iki haftadami cikiyor

Kuzum cin takvimi kız rus takvimi erkek dedi.. sıfır bulantı. Sadece sabahları hafif oluyordu. Benim ilk gebeliğim erkekti o da öyle idi. Sadace sabahları çok hafif oluyordu. Curuttum gittim tezi😂
Yahu şu cinlilere bak sen nasilda cinsiyeti daha anne karnina girer girmez anliyorlar gercekten oglumda tutmustu kesin bundada tutar.tekrar hayirli olsun saglikla gelsin minik

Ya ben 12+3 yapmistim belki daha oncedende cikmisti ben 14.haftada gityigimdw cikmisyi dedigim gibi benim icin usg ense olcumu onemliydi onun icin kan tahliline pek aldirus etmemisyim
Acikcasi benim icinde ense olcumu ve detayli usg daha onemli hatta ikili yaptirmasammi diye dusundum arkadasimin ikili testi cok dusuk bi ihtimal cikmis detayli usg de burun kemigi gorulmemis kalbindr parlaklik cikmis

Valla biktim bunun bu sacma huylarindan 20 bin abisi deneni kurtarmak icin avukata verdi adam hapisten cikti kardesim naptin ne kadar verdin avukata diye sormadi bilr 50 bin kuzenine kredi cekti adam iki taksiti odedi sonra ortada yok bu son demistim bu son ceker giderim dedim yani bu onlara gore kucuk bisey ama artik delirecem annemin kirasindan alacam dedi ama bakalim almazsa da Allahla kendinin arasinda ben keyfime bakarim su saatten sonra ne hali varsa gorsun ama bana bu ay idare et demesin
Haklisin sadece stres yapma diye dedim yoksa inan hepimizin farkli farkli dertleri var kocalardan yana bebislerimizi ve kendimizi düşünelim gerisi önemli degil

Hadi hayirli olsun kizcen🥰 cnim sen cin takvimine bkmismiydin acaba tuttumu? Benim ramzi ve cin takvimi kiz diyor bakalım ne cikicak hayirlisi. Peki bulantin cok varmiydi yoksa kiz cocuklarda bulanti kusma cok diyenlwrin tezini curutecekmisin
😂çin takvimine inanmayın benim kız diyordu erkek çıktı

Kızlar çatlatma iğnesi 10. Günüm bugün
Dün ile bugünün testlerini atıyorum nasıl sizce aynımılar

Eklentiler

• FBCCE442-7817-4EC3-802A-7DAE96EFEBDA.jpeg
    FBCCE442-7817-4EC3-802A-7DAE96EFEBDA.jpeg
    51,7 KB · Görüntüleme: 21
  • 2DB1D488-A31E-4CDC-BBC9-5FF1ADB04D1F.jpeg
    2DB1D488-A31E-4CDC-BBC9-5FF1ADB04D1F.jpeg
    50,6 KB · Görüntüleme: 23
X