2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Gozun aydin canimm ya saglikla gelsin🧿
Allah razi olsun. Insallah herkesin gonlundeki cinsiyet hayirli evlat olarak gelsin 😌
Bi haftasıyla tam uyumlu çıkıyor Bi ileri neyseki geri çıkmadı o zaman daha stres olurdum. Haftaya kendi doktorum da kontrolüm var en azından tahminde bulunur ultrason aletleri üst düzey
Bende de oyle cikti olabiliyor demekki merak etmeyin 😊
Cnim sizindemi belli oldu? Hayirli olsun
Cok sükür. Ama net 16 da söyleyebilirim de dedi 😊 hadi sizden de gelsin guzel haberler😇
Folik asiti sormayı unuttum bırakacakmıyım acaba 🤔
12 hafta icindeyim bu hafta da icip kan hapina ve omega 3 baslicam inş 🍀

Allah razi olsun. Insallah herkesin gonlundeki cinsiyet hayirli evlat olarak gelsin 😌

Bende de oyle cikti olabiliyor demekki merak etmeyin 😊

Cok sükür. Ama net 16 da söyleyebilirim de dedi 😊 hadi sizden de gelsin guzel haberler😇

12 hafta icindeyim bu hafta da icip kan hapina ve omega 3 baslicam inş 🍀
Ya ben devlete gidiyorum yemin ederim dogru düzgün hiç bişey söylemiyorlar gıcık olmaya başladım :KK43:

Hep ayni doktora gittiysen baska bir doktoru denesen 🤨 ben de bir ozel bir devlete gidiyorum devlettekinden de memnunum 💫

Tesekkur ederiz teyzesi. Guzellikle gelsin hepsi🤰
Ben bi ozele gittim bide yasadigim ilcede devlete devlettekinden daha cok memnun kaldim ozeldeki doktor ileri gebelik haftasinda verilmesi gereken antibiyotigi vermis devletteki doktor baya ilgilendi zona cikardim onunlada cok ilgilendi sagolsun.simdi il merkezindeyim burdaki gidecegim doktor docent cok ovduler o yuzden buna gideyim dedim evime donunce devlettekiyle devam edecem iyi bi doktordu cunku

X