2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Vazgectim devlette test yaptirmaktan ben bebek icin biseyler yapmaya calisirken benim sevgili esim evi cekmece dolu anasina sifonyer almis bana sorma geregi bile gormuyor ozelde yaptirirm testimi de muayenemide var bende bi salaklik butun sinirimi alt ust etti
Ya bu duruma kıl oluyorum. Sen sakin ol kuzum bebiş hissediyor bak her şeyi

Vazgectim devlette test yaptirmaktan ben bebek icin biseyler yapmaya calisirken benim sevgili esim evi cekmece dolu anasina sifonyer almis bana sorma geregi bile gormuyor ozelde yaptirirm testimi de muayenemide var bende bi salaklik butun sinirimi alt ust etti
Ne yapıyoruz stres yapmıyoruz bosver takma sen istediğin yerde yaptir testi ama kocanın yaptığına sinirlenme hatta hiç dusunme bebisinde cani sıkılmasin

Ne yapıyoruz stres yapmıyoruz bosver takma sen istediğin yerde yaptir testi ama kocanın yaptığına sinirlenme hatta hiç dusunme bebisinde cani sıkılmasin
Valla biktim bunun bu sacma huylarindan 20 bin abisi deneni kurtarmak icin avukata verdi adam hapisten cikti kardesim naptin ne kadar verdin avukata diye sormadi bilr 50 bin kuzenine kredi cekti adam iki taksiti odedi sonra ortada yok bu son demistim bu son ceker giderim dedim yani bu onlara gore kucuk bisey ama artik delirecem annemin kirasindan alacam dedi ama bakalim almazsa da Allahla kendinin arasinda ben keyfime bakarim su saatten sonra ne hali varsa gorsun ama bana bu ay idare et demesin

X