2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Gözünüz aydın sağlıkla dünyaya gelsin kızınız inşallah. Bende bugün 12+1 olarak gittim doktora ultrason da 13+1 çıktı bu kadar fark olabiliyor mu acaba devlet hastanesi ydi cinsiyeti de erken daha dedi bakmadı.
Oluyor kuzum sakin üzülme dert etme önde oluyor bebekler geride oluyor . Devlette ultrason makinası yeni olmadığı için net göremiyorlar o yüzden bu haftalarda söylemiyorlar hata olmasın diye.

Vazgectim devlette test yaptirmaktan ben bebek icin biseyler yapmaya calisirken benim sevgili esim evi cekmece dolu anasina sifonyer almis bana sorma geregi bile gormuyor ozelde yaptirirm testimi de muayenemide var bende bi salaklik butun sinirimi alt ust etti
Git ozelde yaptir valla bosver neyi dusunup stres yapiyosun canim benim o kadar sinir ikinize de zarar bosver sen minişi düşün ondan kiymetlisi mi var sen keyfine bak

Oluyor kuzum sakin üzülme dert etme önde oluyor bebekler geride oluyor . Devlette ultrason makinası yeni olmadığı için net göremiyorlar o yüzden bu haftalarda söylemiyorlar hata olmasın diye.
Bi haftasıyla tam uyumlu çıkıyor Bi ileri neyseki geri çıkmadı o zaman daha stres olurdum. Haftaya kendi doktorum da kontrolüm var en azından tahminde bulunur ultrason aletleri üst düzey

X