2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

5 haftalikken 18000 lerdeydi benim kese o zaman gozukmustu hatta kisiden kisiye gore degisir o kuzum yuksek degil bence o zaman 2 doktorla gorustum ikisi de degerin gayet iyi demisti..ayni hizla artis olmuyo zaten yavasliyor stres yapip da kendini de bebisi de uzme 11+3 benim de 10 gun sonra ikili test hakkimizda hayirlisi ne ise o olsun
Cok tesekkur ederim iyiki yazmisim cok rahatladim sagolun 😊

Fikirler degisir canim daha erken degisik isimler duyarsiniz ikinizin de kararlari degisir elbet ortak bir isimde bulusucaksiniz nasil olsa olsun isim tartismalari bile guzel saglikla gecsin bu gunler😁
Rabbim sağlıkla kucagimiza almayi nasip etsinde ismide bakalim doğuma kadar anlaşıp ortak bir noktada buluşuruz😊

Dediginiz gibi zorlaniyorum ittirmekte. Evet mide bulantim onunla birlikte artti gibi hissettim. Ancak oyle bir saat gibi kisa surede etki etmiyor bana. Bir de ilacin yarisi disari cikiyor sanki 🤷‍♀️

Saglik ocaginda yapilabilen tahliller cok sinirli ve daha genel rahatsizliklar uzerine. Suan benim oldugun yerde devlet hastanesi bile yapmiyor o yuzden hic zannetmiyorum 😣
Kalkip lavaboya gidince beyaz hemen dusuyor zaten.ama usenmedigimde bazen amuda kalkar gibi durup itiyorum daha kolay gidiyor kendiliginden.hemde kalkinca hemen akmiyor.sanirim daha iyi gidiyor derine...benim sabah bulantilarim bitti ama gece 12 gibi bulamtim ve asiri derece bas agrim basladi.dun gece hic uyuyamadim bas agrisindan😐

Kizlar ben tahlilleri devlette yaptirip ozeldeki doktora gistermek istiyorum ikili testi falan yaptirmam icin illa orda bi doktorami gitmem gerek

Ben de oyle yaptirma dusuncesiyle gittim 2li yapilmayip 3 lu yapiliyormus. Sizin gideceginiz hastanede yapiliyorsa olur tabiki doktorunuz sonucunuzu yorumlar
Canim burdaki kadin dogumda arkadas ikili test yaptirmis oyle soyledi yani doktora gorunmeden direk ikili test yaptirmak istiyorum deseler yaparlarmi

Canim burdaki kadin dogumda arkadas ikili test yaptirmis oyle soyledi yani doktora gorunmeden direk ikili test yaptirmak istiyorum deseler yaparlarmi
Doktora randevu almalisinki yonlendirebilsin. Ultrasonda enseye bakip kan ister. Doktora randevu almadan halledilebilecegini sanmiyorum🤷‍♀️ benim demek istedigim bir kez de devlete gidip isini gor. Sonuclari yine ozeldeki doktoruna goturursun 😊

Doktora randevu almalisinki yonlendirebilsin. Ultrasonda enseye bakip kan ister. Doktora randevu almadan halledilebilecegini sanmiyorum🤷‍♀️ benim demek istedigim bir kez de devlete gidip isini gor. Sonuclari yine ozeldeki doktoruna goturursun 😊
Anladim canim sagol randevu alamiyorum gidip fis kestirmeye calisacam bugun hic gidesim yok 😕

X