2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Tebrik ederim gebeliginizi. Rabbim sağlıkla ilerlemesini nasip etsin

İyi akşamlar kızlar. Bende kabızlık var. Ve bugün kanama oldu hafif hemoroid de var zaten. Çok korktum gebeliğe bi etkisi olur mu
Bende o dertten muzdarip bir gebeyim kanamayı görünce aklım çıktı da sonradan içim rahatladı. Doktor birşey olmaz yuruus yap sebze ye kayısı ye dedi sabahları zeytinyağı bile içiyorum ama yok fayda etmiyor ins duzelir. Bu kabızlık progestan hormonu ile ilgili birşey mis en azından böyle avunuyorum ben

Bendede var ama lütfen ikinmamaya çalışın
Kizlar bol bol su özellikle ac karnına hem hamilelige hem bağırsak tembelliğine iyi gelir bunun yanı sıra sut ayran ve soda gibi epey sivi tüketin kati yiyeceklerden bir süre uzak durun kuru erik ve kayısı yine bir su bardağında bekletip hem suyu hem meyveyi tüketin ekmek kepekli veya beyaz cok ama cok azaltın

Bel ağrısı dışında hiç bir şeyim yok çok şükür
Merhaba ışıkda gözüküyor bu çizgi sadece 1 haftadır yaşadığım bel ağrısı bugün daha da şiddetlendi. Hiç bir adet öncesi bel ağrım olmaz. Adet 2 gün geçti kan versem mi bilemedim bana da yorum yapar mısınız

Eklentiler

• Screenshot_20210501_202441.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 35
Var gibi ama çok yeni bence canım . Biraz sabret dikkat et kendi yorma dinlen bu ara

Tesekkur ederim cok, jelatin kapli oldugunh gordum icim rahatladj hap yutmakta cok zorlaniyorum bekletiyorum agzimda istemsiz olarak ama bu cok kolay olacak tekrar tesekkurler

Kuzum var gibi. Bi kaç gün içinde koyulaşır ımkanin olursa kan ver tabi

Kizlar nasılsınız şimdi az miktarda bi kanamam geldi bi kere geldi sadece boyle bir durum yasayan oldu mu . Doktoruma msj attim daha cvp gelmedi çok korkuyorum. Inşallah düşük falan değildir.simdi esimde yanimda degil onu da arayip telaslandirmak istemiyorum insallah korkulacak bir durum değildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…