2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba ışıkda gözüküyor bu çizgi sadece 1 haftadır yaşadığım bel ağrısı bugün daha da şiddetlendi. Hiç bir adet öncesi bel ağrım olmaz. Adet 2 gün geçti kan versem mi bilemedim bana da yorum yapar mısınız
Canım benim üç gebelikte de evde yapılan testler hep negatifti.pazartesi bence direk kan testi yaptır.benim hepsinde feci bel ağrısı yaptı hatta şu anda da devam ediyor

Kizlar nasılsınız şimdi az miktarda bi kanamam geldi bi kere geldi sadece boyle bir durum yasayan oldu mu . Doktoruma msj attim daha cvp gelmedi çok korkuyorum. Inşallah düşük falan değildir.simdi esimde yanimda degil onu da arayip telaslandirmak istemiyorum insallah korkulacak bir durum değildir
Kuzum gelen kanama nasıl birde ağrın var mı

Canım benim üç gebelikte de evde yapılan testler hep negatifti.pazartesi bence direk kan testi yaptır.benim hepsinde feci bel ağrısı yaptı hatta şu anda da devam ediyor
Bu yaşıma kadar böyle Bi bel ağrısı görmedim açıkcsı yorulmak ağrıya Sebeb olacak bir durum yaşamadım için aklıma tek hamilelil geldi acaba mı diye 6 senedir bunu bekliyorum eğer gerçekten varsa kocaman bir mucize

Bu yaşıma kadar böyle Bi bel ağrısı görmedim açıkcsı yorulmak ağrıya Sebeb olacak bir durum yaşamadım için aklıma tek hamilelil geldi acaba mı diye 6 senedir bunu bekliyorum eğer gerçekten varsa kocaman bir mucize
Kuzum iki gün geçti diyorsun.umutlandirmak istemem ama mucizeler hep beklemediğimiz anda gelir.bir sene uğraşmıştım oğlumda herkes rahmin filmi çektirdikten sonra hamile kalır ( hatta filmi çektikten sonra hemşire bu ay hamile kalma ihtimali yüksek demişti) bende o zaman bile olmadı.allahim büyüktür ne zaman dilerse o zaman olur ama benim oğlum tamamen düşünmeyi bıraktığım zamanda geldi çok şükür.bu üçüncü hamileliğim normalde Kasım annesi olacaktım ve meleğimi 5 haftalıkken kaybettim ama üstüne hiç adet görmeden hamile kaldım.sen içini ferah tutu ve sadece güven

Uzanmisim canım zaten insallah bisey olmaz valla kalbim sıkışıyo korkudan bugun biraz fazla ayaktaydim ondan olmus olabilir mi ki
Lekelenme hamilelikleri çoğunda oluyor.üç yaşında oğlum var ve ondan 20 gün sürmüştü.kanama kırmızı ve elin kesildiğinde gelen damlama şeklinde olmadıkça korkma demişti doktorum o zaman.ama sen yinede önlemini al.bunda da öğrendiğimin ertesi günü ve üç gün sonra olmuştu yine.depo progestan iğnesi den kullanıyorum

Ben kullanıyorum iki defa. Sizde de bulantı yapıyor mu? Yoksa bnm bulantım hamilelikten mi
Ben ilk öğrendigimden beri 100 mg günde 3 agızdan alıyordum birde devit 3 aşırı mide bulantım vardı.Sonra özel bir dr gittim benim 13 yıl sonra oldugu için geçmişte 2 gebelik kaybım oldugu için riake atamam dedi ve 200 mg 2 şer vajünadan verdi ilk koydum yarım saat sonra bir agrı bacaklarıma kadar çok korktum sabahta kanamam oldu dr aradım panik yapma agızdan al dedi 6 saat arayla şuan öyle devam ediyorum bebiş iyi çok şükür ama bulantılarm var iştahsızlık var

Birde hem doçent hem uzman bir dr gittim yakın zamanda hement deviti kes bunu çöpe at dedi bilginiz olsun kızlar

Kizlar nasılsınız şimdi az miktarda bi kanamam geldi bi kere geldi sadece boyle bir durum yasayan oldu mu . Doktoruma msj attim daha cvp gelmedi çok korkuyorum. Inşallah düşük falan değildir.simdi esimde yanimda degil onu da arayip telaslandirmak istemiyorum insallah korkulacak bir durum değildir
Canım merhaba ne yaptın bir problem yoktur umarım ...

Lekelenme hamilelikleri çoğunda oluyor.üç yaşında oğlum var ve ondan 20 gün sürmüştü.kanama kırmızı ve elin kesildiğinde gelen damlama şeklinde olmadıkça korkma demişti doktorum o zaman.ama sen yinede önlemini al.bunda da öğrendiğimin ertesi günü ve üç gün sonra olmuştu yine.depo progestan iğnesi den kullanıyorum
Inşallah canım inşallah birsey yoktur sabaha kadar uyumadim doktoruma da ulasamiyorum

X