2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Karindan gördük canim 12 mm mis bir cmden biraz fazla dedi doktor simdilik hersey normal dedi
Hayırlı olsun canım ben de salı günü karından keseyi gördüm benim de 9.1 mm idi haftaya çağırdı kalp için 5+5 çıktı ultrasonda . Ama yolk ve embriyo gözükmedi sende yolk gözüktü mü canım kimisinde gözükmüş de

Canım bel ağrısı hem hamilelik hemde adet ağrısı ben ikisinde de yaşadım ve evdeki testler hiç pozitif çıkmadı benden

İyi akşamlar kızlar.bugün gittik kontrolümüze çok şükür kesemizi gördük Dr çok zayıf olsada kalp atımını da gördüm dedi.iki hafta sonra kalp atımı için yeniden çağırdı.öncesi düşük ama yinede haftasıyla uyumlu kuzum normalde 5+6 olması gerekiyordu ama 5+4, 5+5 gözüküyor dedi

Arkadaşlar kalp atışını duymak için ne zaman gittiniz doktora? Sağlık ocağındaki hemşire bana 6.haftadan sonra git dedi. Gebelik var tahlillerde sıkıntı yok. 6.haftada gidersen hem keseyi görürsün hem de kalp atışını duyarsın dedi. Ben de iki kere gidip iki kere batmak istemiyorum . Sizce doğru mu yapıyorum?

Yok canim gözükmedi ama doktor bu haftada normal dedi 10 gune gel tekrar bakalim ve kalp atışını dinleriz dedi

Kızlar hayırlı olsun öncelikle. Bende geçen hafta öğrendim hamile olduğumu. Dünde kese görmeye gittik 4,5 mm kese göründü ama idrarım sıkışık olmadığı için pazartesi tekrar gideceğim. Yalnız kese çok solda normal mi bu durum

Eklentiler

• 6B6376A4-871D-4A72-B6A9-AD6496F23D67.jpeg
    79,6 KB · Görüntüleme: 34
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…