2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İşte ben de ona geçicem çok acıtıyor diyor herkes korkum var valla
alışıyorsun ama neden progestrona gececekmişsiniz ki. ikisi de aynı hormon .
bakalım benimde doktor cumartesi günü ne dicek bakalım . büyük ihtimal haftada 2 sonra haftada bire düşürür . ama fitile devam ettirir. ettirmese de ben kullanırım .

Bana da aksine bugun bir suru vitamin yazdi. Magnezyum, demir, d vitamini, kalsiyum vs...

Ya ben tüp bebeği istanbulda yaptırdım ama karadenizin küçük bi şehrinin ilçesinde çalılıyoruz burda da sadece devlet hastanesi var en yakın özel 3 saat sonra doktorda tüp bebek doktorun ne diyorsa onun dediği haftaya kadar onun tedavisi sonrasında benım dedi ben progestanı günde 6 tane alttan alıyordum tetikleyici olabilir dedi ve sürekli sıvı almam gerektiği için tuvakette hepsi gidiyordu sık çıktıgım için. Ağızdan 3 kere alıyorum bakalım 12. Haftadayız inşallah bırakmaz bebek bizi

Geçen hafta benim doktorda aynısını yaptı sadece D vitamini iç dedi ama yeni tahliller verdi sonuçlarla perşembe gideceğim bakalım o zaman belli olacak yeni eklemeler yapıp yapmayacağı

fitil neyi tetikleyici olabilirmiş?

Slm kzılar
Kontrole gittipimde doktor 3 hafta sora falan hastanede ikili test yaptır demişti. (Gittiğim yer devlet de pandemiden mi anlamadım)
e ben şimdi araştırma hastanesine randevu ile gittiğimde direkt yaparlar mı yaa? İsteğimle
Bi de ikili test neydi. Nasıl yapılıyordu unuttum. Detaylı ultrasondu dimi yüksek ücret olan

Benımde doktor folık asıti bıraktrdı demır ılacı ıcınde b c vitamını olandan verdı bende ozellıkle sordum vıtamın kullanmaya baslyıö mı dıye ama boyle ılac verdı bence sor ıstedgın soruyu doktora yoksa bıze stres olarak kalıyor sorulr

D vitamini şu damla olan mı? Kullanıyorum d vitamini genel olarak eksik çBen de 12. Hafta folik asidi biraktım. Şu an d vitamini demir ilacı ve decavit kullanıyorum hatta balık yağı da yazmış. Bende ocean mummy var balik yağı yerine onu kullanayım mi dedim olur o zaman decavit bırak fazla gelir dedi hatta. Önceki kan değerlerin normalse yazmamış olabilir ama genelde kan değerin normal olsa bile yazıyorlar ilerleyen haftalarda ihtiyaç fazlalaşıyor herhalde.

sen kontrolün varsa doktoruna sor, istersen eczaneden decavit al için rahat etmeyecekse zararı yok ne de olsa hamileler için. D vitamini bırakma ama önemliymiş bebekler için

Nasıl hissediyorsunuz ben hiç anlamıyorum. Karnım da çıkmadı hala yağ kilo gibi duruyor hiç sert degil nerde bu bebek anlamadim
Benim sol tarafimda altlari baya sert ama sag bombos:) sol tarsfima elimi koydugumds sanki kucuk bi top varmis gibi hissettim yani cok hafif bir hareket ilk cocukda hissedilmez bence cunku cok hafifdi benimki sola yerlesmis belli siskinlik hareket o tarafta 1 2 kere hissettim

Tamam canim teşekkür ederim genel kan ve idrar testi verdiğimde değerlerin iyi demişti o yüzden yazmamış olabilir.

Aynen öyle herkes yazmış decavit ve elevit kullanıyorlar topicte aklıma takıldı stres oldum bir an

benim tansiyon riskim oldugı için corasprine sürekli devam dedi. igne bana tedavide de vermemişlerdi. igne kullananalar hamilelik sonuna kadar kullanıyormuş
Bana da aynen corasprine devam edeceğim bir ara tansiyonum 15/10 şeklinde gidiyordu alfamet isminde tansiyon ilacı Ada başladım bendeki tansiyon kronikmis hamilelikten değil gen mutasyonu testi yapacam ona göre hibora devam edip etmeyeceğim belli olacakmış

Canım doktor bana da 16. Haftadan sonra iğneyi Bırak dedi. Coraspirine devam dedi. Açıkcası iğneyi hiç kullanmak istemiyorum canımı yakıyor ama bu seferde bırakınca bşey olur mu diye korkuyorum
Aynen canım bende hibordan nefret ediyorum 16 ya kadar kullanacağım her yerim morardı ama mecbur bebeğimiz için katlaniyoruz gen mutasyonu testine göre devam edip etmeyeceğim belli olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…