2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba arkadaşlar, saç boyama konusunda ne yapıyorsunuz? Dibim geldi iyice ve boyamak istiyorum artık. Tr de herkes boyamaya mesafeli ama Avrupa ve Amerika’da boyamaya olumlu bakıyorlar. Boya tavsiyeniz var mı?

Kızlar çatlakların oluşumuna yönelik önlem almaya başladınız mı ? Ben tüm vucuduma zeytinyagı suruorum sizce faydası olur mu ? Siz neler yapıyorsunuz ?
Bebek yağı kullanıyorum ben ama düzenli değil. Aklıma geldikçe İlk hamileliğimde kullanmamıştım hiç çatlama olmadı. Yine de bu kez tedbir alayım istedim.

Kizlar simdi aklıma geldide gögüs uçlarinizi simdiden yag yada kremleyin. Ben oğlumda cok çektim resmen kanadılar .eczacı hamileyken yumusatsaydın böyle olmazdı dedi.
Aklıma takılan konulardan biri de buydu. İlkinde benim de canım çok acıdı. Şimdi başlasam çok mu erken olur diye düşünüyordum. Krem alıp başlayayım en iyisi

günaydın arkadaslar göğüslerde şişlik hassasiyet yasayan var 3-4 hafta öncebi kaç gün olmuştu şimdi şişlik ve ağrı var bende

Aklıma takılan konulardan biri de buydu. İlkinde benim de canım çok acıdı. Şimdi başlasam çok mu erken olur diye düşünüyordum. Krem alıp başlayayım en iyisi

Evet canım başlamak en iyisi bende cok cektim. Karnimda hic catlak olmadi ama gögüslerim mafetti beni

Merhaba arkadaşlar, saç boyama konusunda ne yapıyorsunuz? Dibim geldi iyice ve boyamak istiyorum artık. Tr de herkes boyamaya mesafeli ama Avrupa ve Amerika’da boyamaya olumlu bakıyorlar. Boya tavsiyeniz var mı?
ben saçımı 12 hafta bitince dün boyadım. watsonslarda satılan biomagic marka organik boya ile boyadım trendyoldan sipariş verdim. hemen hemen hiç koku yok. benim drum 12.haftadan sonra organik boya ile boyamakta sakınca görmüyor. yani bi de kimyasallarla içiçe yaşıyoruz elimizde tlflar her tarafımız radyasyon neyin sakınması bu anlamadım yani.

Gümüs kapak mı ilk kez duydum canim. Arastiririm bende
çok revaçta cnm artık. biz doğum yaptığımızda pek yaygın değildi hatta görümcem 2.5 sene önce 285e almış ben indirimden 92 tlye aldım. başka hiçbirşey almana gerek yok kapaklar yeterli dedi bana. bi de göğüs pedi aldım o kdr.

Canım geçmiş olsun benimde nerdeyse 3 haftadır kanama alanım var hala geçmemiş 2 kere kahve lekem oldu başka olmadı önce ilk gittiğimde 2mm di çok ağladım üzüldüm 2 gün sonra 11 mm e çıktı sonra artmadı hep dinleniyorum. Hiç jslkmıyorum lütfen sizde üzülmeyin benim yaptıgım hatayı yaparsanız büyüyor malesef size kaç mm dedi doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…