2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Toz seklinde ilac verdiler iki gun fayda rtmiyor bugun de artik fitil getirdiler ama koymadim cunku gece 3 te lavman yaptim ve suan ihtiyac duymuyorum ama sukur iyiz simdi bende zeytin yaga iciyordum hata anneme dun soyledim ayran yapti icine de sivi yaga koydu getirdi ictim ama inanirmisin oyle bi midem armaya basladi midem bulanmaya basladi ters yonden cikartacaktim ama dayanamadim boyle bir durumda lavman riskli diye biliyorum ama mecbur kaldim

Maalesef bende kabızlık sık oluyor geçen hayatımda ilk kez lavman yaptırdım dayanamadım artık.Doktor herhangi bir zararı olmaz dedi
Ben hic sormadim cnm cunku belki vermez diye ama dayanamayacak bir haldeydim resmen agladim agridan girdim yaptim bazen isan okadar agrisi oluyoken kendinden baska birsey dusunemiyor maleseff sonra korku basti saba kadar uyamadim bebege birsey olmasj ndiye ama sukur cok iyi durumu bugun de fitil verdiler

Ben canim ilk kanamam kirmizi, ikinci kanamam kahverengiydi doktorum hemen hastaneye yatirmisti

Bize de doktor herhangi bir yorumda bulunmadı ve 18. Haftada çağırdı meraktan çatlıcam bende kafasından nasıl belli oluyor ki
benimde oğlumda doktorum 16 yı beklemişti. ama bu doktor yorum yapmayı tercih etti. cinsiyeti çok önemli değil zaten. sağlıklı akıllı bir bebiş olur inşallah:)

Sevindim canim. Benim yarin böbreklerime ve idrar yollarima bakacaklar bebeğede bakariz yarin dedi doktor. Benimde çok az çamurumsu lekelenmem var. Ama ayaga kalkinca agrim oluyor. Insallah benimde bebegim iyidir. Bende düzgün uyumuyorum kan ter icinde uyaniyorum içim sıkılıyor. Insallah bende yarin iyi haberler alırım.

Benim sadece kahverengi akintim lekelenme tarzinda oldugunda doktorum tedbir amacli progestan ilac ve haftada 1 tane proluton düsük önleyici igne vermisti.

Çok geçmiş olsun canım bende çok zorlamistim ama doktor bebeğe bir şey olmaz dedi korkma bana fitil vermediler ama her gün düzenli tuvalete gidemiyorum hala

Kızlar burda ikili test sonucu yazmıyor dimi hastaneye gidip mi almam gerekiyor

Eklentiler

• IMG_20210207_211126.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 67
Pozitiv duşun pozitiv olsun canim sikinti stres yapma bebek artik hisediyor inşallah yarin hersey iyi gecer duacinim

Çok geçmiş olsun canım bende çok zorlamistim ama doktor bebeğe bir şey olmaz dedi korkma bana fitil vermediler ama her gün düzenli tuvalete gidemiyorum hala
Bende bugun doktora kuru yemek yemeyi brakacagim dedim yogurt bol su corba tur yemekler yemeye calisacagim dedim istedigini yiyebilirsin yediginden kaynakli değil hamileliğinden kaynakli kabizlik dedi ben almanyadayim cnm bilmiyorum ben bulgaristanda ve almanyada baktilar kabizlik iyi degil dediler çunku dogum sancisi oluyor agri hisetmemem lazimmis dedi doktor iyi degilmis yani kabizlik bebege zarar vermez ama duşuk riskini fazlalaştiriyor

Kızlar çatlakların oluşumuna yönelik önlem almaya başladınız mı ? Ben tüm vucuduma zeytinyagı suruorum sizce faydası olur mu ? Siz neler yapıyorsunuz ?

Kızlar çatlakların oluşumuna yönelik önlem almaya başladınız mı ? Ben tüm vucuduma zeytinyagı suruorum sizce faydası olur mu ? Siz neler yapıyorsunuz ?
Ben karnıma hindistan cevizi yağı sürüyorum geri kalan vücuduma bebe yağı ama hala kuruyum yeterli gelmiyor sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…