2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yani benim doktorum alıyor biraz da doktorun inisiyatifinde Hiiiç stres yapma ne güzel bebeğini görmeye gidiyorsun
Biraz önce gördük minişi eşimin gözleri doldu çok heyecanlandi doya doya gördük Dr normal bı sıkıntı görünmüyor dedi kan verdim 2 güne çıkacak bakalım ama ultrasonda iyiyse kanda da iyi çıkar diye düşünüyorum bir de %90 kız dedi biz erkeğe benzetmistik ultrason resimlerinde ama baya bacak arasına baktı bize de gösterdi bişey yok bu saatten sonra da oluşmaz dedi bakalim kız bebisimiz olacak inşallah

Kizlar cinsiyeti ögrenenler belirtilerini yazabilirmi mesela bulanti lekelenme gögüs buyumesi bazilarinin sag daha buyur bazilarinin sol:) zaman gecince unutuyor insan aradan yillar gecer baska cocuk beklerken eski mesajlara bakar insan ve derki aaaaaasa bunlarida yasamisdim ben 6 sene önceki mesajlarima bakiyorum ve okadar unuttugum belirtilerim varmiski keske daha fazla yazsam diyorum bu benim yeni uyeligim hala eski mesajlarimi okurum:) sizede hatira kalir

MEB kizlar 13 hafta 4 günlük oldum ama hala bulantı ve kusma devam ediyor artı mide ağrısı benim gibi olanlar varmı neler yapıyorsunuz bu arada cinsiyet öğrenenler oldumu

Bana dun dr kesin olmamakla birlikte kiz gibi gorunuyor dedi ama ben kiz olduguna eminim hislerim oyle soyluyor :) Belirtiler oglumdakinden cok farkli. Oglumda yerlesme kanamasi oldu bu gebeligimde olmadi oglumda yogun bulanti yasamadim sadece tiksinme vardi ve 12.haftada hepsi bitmisti ama bu gebeligimde cok yogun bulantilar yasadim kustum istahim azaldi kilo verdim ve belirtiler azalmakla birlikte maalesef devam ediyor hala evde pisen yemekleri yiyemiyorum cay kahve v.s. hicbir sicak icecegi icemiyorum yani 2 gebeligim birbirinden oldukca farkli geciyor acikcasi her konuda bilime guvenirim ama bu konuda eski kadinlara biraz inanir oldum nedense

Hicbir belirtim olmadı bulantı kusma tiksinme koku hassasiyeti hicbir şey olmadı bende. Göğüslerim şişti sadece sağ daha çok şişti. Bebeklerim kız

13+3 haftalık olduk ama özellikle 2 gündür çok feci baş ağrısı yaşıyorum dün parol içtim dayanamayıp ama etkisi geçtiğinde ağrı akşama doğru geri geldi yaklaşık 10 gündür vitamin olarak decavit ve ferro sanol kullanıyorum acaba vitamin kaynaklımı bu kadar ağrı yaşıyorum aynılarını kullanıp ya da kullanmadan baş ağrısı yaşayan var mı?

Ben gece baş ağrısına uyandım hala ağrıyo. 13+6 yım. Demir ve vitamin içtiğim günler mide bulantısı/ağrısından duramıyorum bu nedenle her gün içemiyorum . İştahımda yok yiyemediğim için de kötü hissediyorum

Ben başından beri hiç mide bulantısı yaşamamıştım ama bu vitamin ve demire başladıktan 1 hafta sonra günde en az 1 kere bulantı da yaşıyorum salı günü doktorumla randevumuz var bakalım sorcam. Sen de demiri gece içmeyi deneyebilirsin canım belki bulantılarına çözüm olur

Bence dr unuza söyleyin ilaçlarınızı değiştirir belki

Bana dr demir hapı bulantı yapabilir o zaman söyle değiştiririz demişti, aklınızda olsun

Bana da drum kan degerlerim sinirin altinda olmasina ragmen demir hapi vermek istemedi mide bulantilarin iyice artar dedi. 5.ayda serum olarak verecegini söyledi. O sekilde verebilir belki size de

Çoooook sevindim canım güzel kızını sağlıkla kucağına al sonuçların da güzel çıkacak inşallah hiç düşünme bu moral bana 1 ay gidiyor sana da gider şimdi

Kanama alanı olan arkadaşlar . Ne kadar sürede kanama alanınız geçti tamamen ,ben 12 +2 de kontrole gittim .kanama alanim var küçük küçük ince gibi fakat bir tanesi keseye çok yakındı onu gördüğümden beri huzursuzum progesteron iğne ve fitile devam ediyorum. İkili tarama testi için kan da verdim . Ölçümler iyi çıktı çok şükür. Yatıyorum genelde ama bazen oturduğumda oluyor.
Sağ tarafında hassasiyet de hissediyorum. Hapsirirken ağrı giriyor korkuyorum.
Nosking

Benim yillardan beri migrenim var ne karanlikta ne sessiz yerde uyumak iyi gelniyo ancak arveles icip uzerinr yatinca iyilesirdim ama bebek icin alamiyorum bugun doktoruma yazdim o da parol alabilirsin dedi de almadim yone de sukur iyiyim suan kendi gecti....bi de cikolata kahve hic tukrtmiyorum belki hormonlardan kaynakli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…