2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaşlar selamlar , benim midem taş gibi şiş, çok fazla da yemiyorum öyle.. bebek çıkmadı daha ama midem maşallah 6 aylık havası veriyor dışardan.. sizde de var mı nasıl gideriyoruz bu durumu
6. haftadan beri devam eden hazımsızlık sorunu bende var, özellikle akşamları. Maden suyu içmek iyi geliyor bana. AYnen bende 5 aylık kişi karnım çıkıyor, düzelicek herhalde.

Kizlar merhaba dunden beri migrenim var tek tarafli...basim catlamak uzere...varmi benim gibi bas agrisi ceken veya neler yapabilirim hafiflemesi icin

Benimde başağrilarim var hep şakaklardan gözlerime kulaklarima ağriyordu sinüzit gibi. 3 4 gündür kafamin arkasindan küt bir ağrı var. Hastanede yatip günde 3 tane ağri kesici serum verildigi halde tamamen geçmiyor ağrı

Kizlar merhaba dunden beri migrenim var tek tarafli...basim catlamak uzere...varmi benim gibi bas agrisi ceken veya neler yapabilirim hafiflemesi icin

En güzeli karanlık odada uyumak. Birde çikolata kahve vs tüketincede tetikliyor diyorlar. Ben şakaklarima nane yağı sürüp sıcak büyük havlu sarıyorum. normaldede uyumasamda odanın işığı en kısık ayarda tutuyorum. Tv telefon ekran işığını bayaa kıstım. Birde uyku bandi almak istiyorum gözler için ,uyurken odaya az bir ışıkta olsa gözler uykuda algılarmis.

Reflü yataklari var onlardan almistik biz ilk aylar icin kesinlikle cok gerekli

Reflü yataklari var onlardan almistik biz ilk aylar icin kesinlikle cok gerekli
Ben yataşın reflü yatağını düşünüyorum biraz pahalı ama saklarım belki ikinciye diye hiç olmadı ikinci el olarak satarım kullanma süresi çok kısa olmasa parasına değer de ilk birkaç ay kullanılıyormuş sanırım

Konunu göremiyorum ben canım profilinde sınırlama var
Merhaba kizlar ben tam 13+4 haftalik oldum . 2 gün önce sabah 11 de uyandim yataktan 12 gibi oğlen kalktım çişimi fln yaptim annemlerin yanina oturma odasına geçtim bi yarim saat geçti 12 buçuk gibi fln oturuyorken altan bi sicaklik hisettim ayağa kalktim annem ve anneannem yanimdaydı birden oyle kan fişkıra fışkira gelmeye başladı ben şoka girdim 2 su bardaği kadar kan aktı annem beni oyle gorunce emen ambulansi aradi ağrim falan hiçbirseyim yoktu hastaneye geldik kanamam saat 4 e kadar fln devam etti . Doktor aşağadan demir koyuyor ya yaydirip gozle bakmak için oyle buyuk parça parça kan çikardi ki ben bebek zanettim doktorda ilk başta oyle zanetti hemen boyle bakti bakti bu bebek değil dedi hemen altan ultrasonla bakti bebek cok iyi olacentada hic bir sorun yok kanama rahimin farkli tarafindan bebege yakin degil placenta da yukardaymis ama bir turlu neden oldugunu anlamadim boyle benim gibi bir durum yasayan oldumu lutfen bilgilernizi benimle paylasirmisiniz ya da boyle bir durumdan sonra hamilelik normal mi ilerledi ? Simdiden tesekur ederim (vitamin,magnezyum ve progestan iciyorum hastanedeyim suan ama yinede paylasmak istedim almanyada oldugum icin kanamanin sebebini tam anlayamadim doktor yarin bakacak ultrasonda )

benim 4 gün sürdü, aynı şekilde tek taraflı baş ağrısı, gözüm dahil.. Dört günün sadece ikinci gününde dayanamadım parol içtim 2 tane. Sonra soğuk pres yaptım, baktım iyi geliyor eşim şu rossman'da filan satılan migren bantlarından aldı. Geçirmese de dindirdi bu serinletici bantlar. Şükür geçti. Anladığım kadarıyla tam bu haftalarda oluyor. Geçecek, kesin bilgi..

o kadar duydum ki çevremden bu şekilde kanamanın olduğu ve sonrasında her şeyin yolunda gittiği gebelikler.. Umutumut82 arkadaşımız da benzerini yaşadı galiba.. umarım ikiniz de iyisinizdir. gelmiş geçmiş olsun..

Içime su serptiniz inşallah herşey iyidir bügün ultrasonda bakacaklar ama o kanamanın sebebinı doktorda bilmiyor galiba bana ilk soylediği siz çok mu yorusunuz kendinizi yordunuz mu dedi gulumsedin çunkü duşuk riskim olduğu için yemeyimi bile yatakta yiyorum

Gecmis olsun bazi gebeliklerde yasanabiliyor bir an once biter gider insallah

Çok geçmiş olsun canım sen kullandığın ilaçlarla şu an hastanede kalarak ve hareketlerine dikkat ederek elinden geleni yapıyorsun Bak bebek duruyormuş kiminin kanamalı geçebiliyormuş sen yaptıklarına devam et ve stres faktörü varsa onu kaldırmaya çalış komik şeyler izle yattığın yerden sadece bebeğe odaklanma

Sağol canım çok dikat ediyorum aslında ama sabah eşimle biraz konuşmuştuk söyledikleri beni mutlu etti hani eycan yaptım belki bu yuzden de olabilir diye duşunuyorum çunku biraz derin bir insanim herseyi kafaya takan biriyim ama kendime soz verdm sadece pozitiv duşunecegim belki strese gelemiyorum sebebini hiç anlayamayacagim buyuk bir ihtimal

Canım bende tami tamına ayni seyleri yaşadım. Birden bire kan boşaldi şok oldum.Bende hastanedeyim bugünde yatacagim hala az az kanamam geliyor. Bana doktor 13 14 15.haftalar plesanta yer degistiriyor ve rahim büyüyor bu göç sırasinda bazilarinda bu tarz kanamalar olabilir dedi. İnşallah sonu iyi olur hepimizin.

Geçmiş olsun kuzum migren bende de var günlerce sürer başımdan iner tüm vücudumu kitler resmen, duş hafif gevşetir nane yağı biraz iyi geliyor ve masaj özellikle boyun, kulunc ve ayakaltı masajı eşin yapsın Acil şifalar dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…