2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Onun oran olduğunu sanmıyorum ben. Mom değeri diye bir değer var. Bende de o şekilde yazıyor. Öyle birseydir muhtemelen. Canınızı sıkmayın
Sonuç çıkmış mıdır ya devlet hastanesinde vermiştim 22 ocakta 15 güne çıkar dediler ama dün sabahtan beri e nabızda bir tek o yazıyor

Sonuç çıkmış mıdır ya devlet hastanesinde vermiştim 22 ocakta 15 güne çıkar dediler ama dün sabahtan beri e nabızda bir tek o yazıyor
Ben aldım sonucu hastaneden e-nabizda görünmüyor hala. Bunun yorumlanması için rapor şeklinde vermeleri gerek size. Benim de bir hafta 10 gün dediler ama 4-5 güne cıktı. Hastaneyi arasanız söylerler belki.

Eşim bugün müsait değil yoksa giderim hastaneye de ne bilim kafam karıştı canım sıkıldı
benimde canım sıkkın çünkü e nabız daki sonuçları yorumlayamıyorum. Bu arada ense kalınlığı ölçüsü de yazar mesela benimki 1.36 çıkmıstı içini ferah tut
41/1 e gerçekten çok yüksek Bi risk öyle bişey değildir o üstelik senin sanki ni sonucunda çıkmamıs gibi benim iki sonuç var seninki 1 sonuç ki bana 1 haftada çıkar dediler sana da 16 gün daha diğer sonuç çıkmamıs içini ferah tut gayette ii çıkacak bak gor

Gittim teyzeler sonucumuz çıkmış doktorumuz hiçbir sorunumuz yok 3 ve 4 lü taramamıza da gerek yok dedi usg ile tekrar baktık hcg 83 çıktı ama benim oğluşum geliyor paşazadem

Hayirli uğurlu olsun canim. Allah analı babalı büyütsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…