2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok teşekkür ederim inşallah ben bol su içiyorum ama bugün iç çamaşırlarımı ütüleyeceğim inşallah benim de öyle geçer gider 🤲🏻❤️

Geçmiş olsun İçini ferah tut günde üç iç çamaşırı değiştir ütüle ve 60 derecede ayrıca yıka inşallah geçecek çok atlatıp normal doğuran var bana onlar güç verdi şu an ❤️🙏🏻

İnşallah ben de bugün tedavime başlıyorum atlatıcam geçip gidecek çok teşekkür ederim güzel dileklerin için❤️🙏🏻
AY inşallah canım inşallah atlatırız❤️

Ca

Canım şu an tahlilime baktım benim lökosit yazan iki yer var o ++ yazan yer diyorsun ya bu senin idrar yolu enfeksiyonu geçirdiğin anlamına gelmeyebilir bak benimki şöyle fotoğraf atıyorum doktoruna sor gidince sende olmayabilir
E54DB1D2-F449-4766-998D-3395B299310D.png
Canım benim lökosit esteraz +++ imiş ama normal lökosit 20 Çıkmış yine var sanırım enfeksiyon

Eki Görüntüle 2774814 Canım benim lökosit esteraz +++ imiş ama normal lökosit 20 Çıkmış yine var sanırım enfeksiyon
Evet canım ama çok düşük idrarını tutmadan 2.5 litre su iç normal değere döner bu sakın ihmal etme su içmeyi yükselmesin ben bugün iç çamaşırlarımı ütüledim dantellilerle arama bir süre mesafe koydum bol bol su iç o değerini normale çek 🤲🏻❤️

İkili test yaptıran arkadaşlar , kaç tüp kan verdiniz?
İlk hamileliğimde ki bu 12 yıl önceydi ,benden 5-6 tüp almışlardı. Gözüm karardı kolumda iğne varken. Ağar topar çıkardılar , bayılacaktım neredeyse.
hala aynı şekilde mi ? Ona göre yalnız gitmeyeyim Perşembe günü.

İlk hamileliğimde ki bu 12 yıl önceydi ,benden 5-6 tüp almışlardı. Gözüm karardı kolumda iğne varken. Ağar topar çıkardılar , bayılacaktım neredeyse.
Ben sadece 1 tüp kan vermiştim

2 tüp verdim ben

Merhaba ben bugün yaptirdim ve bir ufak tüp alındı sadece hissetmedim bile. Size ek tahliller için o kadar kan almislardir diye tahmin ederim epi topu 2 değere bakılıyor kanda zaten.

Kızlar ya tuvalette ıkınmak bebeğe zarar veriyor diye okudum olabilir mi? Doktoru böyle bişey diyen var mı? iki gündür çok fazla ıkındım tuvalette. Bilmiyordum. Sizce bebeğe zarar vermiş midir 2.aydayız. Çok korktum bilgisi olan lütfen yardımcı olsun çok rica ediyorum

2 tüp aldılar benden de

X